Gry komputerowe

SimCity z trybem jednoosobowym już jest

przeczytasz w 1 min.

Gra nie wymaga już dostępu do Internetu.

SimCity Offline

Wreszcie jest. Do gry SimCity wprowadzony został zapowiedziany w styczniu bieżącego roku tryb rozgrywki jednoosobowej, o który prosiło tak wielu graczy. Ponad rok po światowej premierze tytułu, nabywcy mogą w końcu cieszyć możliwością rozgrywki bez konieczności posiadania połączenia z Internetem.

Jak wiemy, najnowsza odsłona serii SimCity była pierwotnie zaprojektowana jako gra sieciowa. Użytkownikom nie do końca jednak przypadło to do gustu, stąd też twórcy postanowili wprowadzić możliwość gry offline. Testy trybu jednoosobowego rozpoczęły się na początku tego roku i wygląda na to, że wszystko przebiegło bardzo pomyślnie. Zarówno pecetowcy, jak i posiadacze Maców mogą bowiem pobrać już pełnoprawną aktualizację. Za darmo, rzecz jasna.

Studio Maxis zapewnia, że mechanika rozgrywki w trybie jednoosobowym nie odróżnia się zbytnio od tej znanej z zabawy online. Jak informują twórcy: „w trybie lokalnym SimCity zachowuje swoją istotę szeroko zakrojonej symulacji, dając jednocześnie więcej kontroli nad czasem i miejscem zapisywania postępów”.

Z okazji udostępnienia trybu rozgrywki jednoosobowej opublikowany został nowy materiał wideo, który możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: EA Polska, Sims Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rocik
  20
  2late
  • avatar
   Konto usunięte
   8
   No to piraci juz wplyneli pewnie do zatoki.
   • avatar
    PIRAT_PL
    0
    Ten tryb jednoosobowy powinien być od razu.
    Ale lepiej późno niż wcale brawo Maxis :)