Gry

Singularity zalicza kolejne opóźnienie?

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza strzelanina FPS studia Raven Software najwyraźniej nie ma szczęścia. Wiele wskazuje na to, że premiera tej produkcji została po raz kolejny przesunięta.

Singularity (PC, X360, PS3) to jeden z ciekawiej zapowiadających się projektów utalentowanego studia Raven Software, znanego choćby z Quake’a 4, Star Wars: Jedi Knight  czy X-Men Origins: Wolverine.  Niestety, ta dość nietypowa strzelanina FPS, w której gracz będzie miał możliwość wpływania na starzenie się i odmładzanie obiektów jakoś nie może zaistnieć na rynku.

Wydawca Singularity – firma Activision już w połowie zeszłego roku uznała, że tytuł ten nie wytrzyma konkurencji ze strony mającego ukazać się w tym samym czasie Call of Duty: Modern Warfare 2. Podjęto więc decyzje o przesunięciu premiery najnowszej gry Raven Software na marzec 2010 roku. Teraz okazuje się, że najprawdopodobniej i ten termin nie zostanie dotrzymany.

Jedna z największych sieci sklepów branży elektronicznej rozrywki – GameStop umieściła na swojej stronie internetowej informacje o przesunięciu premiery Singularity na czerwiec 2010 roku. Jak na razie wiadomość ta nie została potwierdzona przez firmę Activision, które stwierdziło jedynie, że nie zamierza komentować pogłosek czy spekulacji. Na koniec dodało jednak, że do tej pory data premiery Singularity nie została oficjalnie ogłoszona. Możliwe więc, że i pełen hitów marzec (niektóre planowane premiery w tym okresie: Battlefield Bad Company 2, Final Fantasy XIII, Metro 2033, Just Cause 2 i God of War III) okazał się dla wydawcy zbyt niepewny na start nowej gry.

Źródło: VG247.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vassago
  0
  Hmmm...jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to ściemą jest to, iż powodem przesunięcia była premiera Cod MW2. Wynika z tego, że sama gra jest po prostu nieskończona i to główny powód.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   " (...) GameStop umieściła na swojej stronie internetowej informacje o przesunięciu premiery Singularity na czerwiec 200 roku. "
   Gra już stara jest :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Będzie w czerwcu bo pewnie nie wytrzyma konkurencji Bioshock 2 ;)
    A tak serio, to ciekawie sie zapowiada ten tytuł