Smartfony

Składana Motorola Razr jest bardzo delikatna. To nie opinia, ale ostrzeżenie producenta

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Po dłuższym oczekiwaniu, składana Motorola Razr zaczyna trafiać do sprzedaży. Zakup smartfona to spory wydatek. Tym bardziej warto mieć na względzie zalecenia producenta.

Składana Motorola Razr wymaga sporej uwagi

A okazuje się, że wskazówek dla przyszłych użytkowników smartfona jest naprawdę wiele. Producent przygotował nawet krótki materiał wideo, za pośrednictwem którego akcentuje kilka najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem smartfona Motorola Razr.

Poza takimi oczywistościami jak niedopuszczanie do smartfona ostrych przedmiotów, producent zaleca pilnowanie, aby ekran pozostawał suchy, a cała konstrukcja była przenoszona w trybie zamkniętym. Nie można stosować tu również dodatkowych ochraniaczy na składany ekran. Co więcej, właśnie z racji jego konstrukcji mogą pojawiać się guzki i wgłębienia, które są tutaj „normalne”.

Smartfon już wkrótce będzie dostępny także w Polsce

Warto przypomnieć, że Motorola Razr będzie dostępna także w Polsce. Jak ostatnio informowaliśmy, sprzedaż smartfona w naszym kraju rozpocznie się 6 lutego. Zainteresowani będą musieli skorzystać z oferty Orange. Nie ujawniono jeszcze ceny, ale na podstawie tej z zachodniej części Europy należy spodziewać się wydatku ponad 6000 złotych.

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o omawianym smartfonie to zajrzyjcie do naszego artykułu, w którym prezentujemy pierwsze wrażenia z użytkowania.

Źródło: Motorola US, fot: Alicja Żebruń

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  LukisNysa
  Ale podziwiam ich że nie zmienili aparatu z poprzedniego modelu...
  4
 • avatar
  Smuga
  Debilizm. Taki Galaxy F chociaż rozkładał się w tablet - tutaj zamiast małego telefonu mamy większy. Nie dość, że to głupie, bezużyteczne, brzydkie, wadliwe, wrażliwe to jeszcze drogie. Nie ma ANI JEDNEGO plusa.
  3
 • avatar
  pawluto
  Jestem pewny że to zgięcie nawali za dwa trzy lata normalnego użytkowania telefonu - ale będzie to już po gwarancji i rękojmi więc taki telefon do wyrzucenia...
  2
 • avatar
  Torrentowy Pirat
  Jak to guzki i wgłębienia na moim ekranie i jeszcze mówienie, że to normalne? Ahahaah!

  Dobrze, że nie napisali, że zaleca się otwieranie telefonu do 5 razy na dzień :D
  -1
 • avatar
  chemix
  To jeszcze nie czas na takie technologiczne rarytasy..
  Są świeże i pachnące ale żywotnością nie grzeszące .
 • avatar
  Konto usunięte
  ciekawe kiedy wymogiem koniecznym używania smartfona będą specjalizowane buty z power bankiem.