Gry

Slightly Mad Studios pracuje nad Project CARS 3

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie nie mieliśmy do czynienia z oficjalną zapowiedzią, ale wątpliwości rozwiał szef Slightly Mad Studios. Na konkretne informacje będziemy musieli jednak poczekać.

Slightly Mad Studios to ekipa doskonale znana sympatykom gier wyścigowych, przede wszystkim z racji serii Project CARS. Okazuje się, że jej fani mogą być spokojni o pojawienie się kolejnej odsłony.

Wprawdzie nie mieliśmy do czynienia z oficjalną zapowiedzią, ale wątpliwości rozwiał Ian Bell. Szef Slightly Mad Studios przyznał w ostatnim wywiadzie, że prace nad Project CARS 3 już się rozpoczęły. Jak możecie się jednak domyślić, na większą dawkę informacji nie można teraz liczyć. Poza sugestią, iż będzie to niezwykle ambitny projekt, ale tego typu deklaracja nikogo raczej nie dziwi.

„Możecie usłyszeć to jako pierwsi. Pojawi się nowy Project CARS, wszystko zostało już ustalone. Nie jestem teraz w stanie powiedzieć więcej, nie spodziewajcie się też dat. Planujemy spore zaskoczenia, ale to zajmie trochę czasu.”

Twórcy nie muszą się bardzo śpieszyć, Project CARS 2 miało przecież premierę nie tak dawno, we wrześniu 2017 roku. Nie brakuje sugestii, że Project CARS 3 trafi na PC i nową już generację konsol Xbox oraz PlayStation.

Źródło: dsogaming

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  3
  PC2 - po prostu GENIALNA gra pod VR. Ma się wrażenie uczestnictwa w prawdziwym wyścigu... do pełni wrażeń poza kierownicą przydał by się jeszcze jakiś fotel z wysięgnikami... albo coś takiego. No po prostu genialna gra.
  • avatar
   piotreeeek
   0
   Dorzucą ray tracing i będzie kolejny graficzny pogrom konsol.
   • avatar
    DanyGee
    0
    Wow, na to czekałem...
    PC2 podobnie jak PC1 dosłownie jest zalane idiotycznymi bugami, które skutecznie odbierają chęć do grania w to, a już lecą z PC3...
    Najgorsze jest to, że znów banda "średnio rozgarniętych" zapłaci SMS na zapas a dostaną wór bugów nr 3.
    • avatar
     michael85
     -1
     Za słabe jako symulacja nie ma podejścia do AC.