Gry

Sniper Elite 4 na zwiastunie z genialnym naukowcem Hitlera

przeczytasz w 1 min.

Jednym z celów Karla Fairburne'a będzie Andreas Kessler - genialny naukowiec pracujący nad Wunderwaffe. Niekoniecznie musi on jednak zginąć.

Wunderwaffe – nad cudowną bronią III Rzeszy pracuje zespół naukowców, wśród których geniuszem wyróżnia się profesor Andreas Kessler. Można by go zabić, ale po co to robić, jeśli można spróbować przekonać go, by zaczął służyć aliantom. Efektowne i efektywne, metalowe środki „perswazji” ma w swoim arsenale Karl Fairburne, główny bohater gry Sniper Elite 4. Zatem czas na misję.

Właśnie na tej misji i osobie genialnego naukowca Hitlera, który ukrywa się gdzieś na terenie Włoch, koncentruje się nowy zwiastun opublikowany przez wydawcę gry Sniper Elite 4. Najnowszej odsłony snajperskiej serii, która tym razem zaoferować ma więcej swobody i lepsze wyczucie broni. Nasz protagonista zaś stać ma się bardziej zręczny i wysportowany. 

„Nowy tytuł łączy symulacyjny model strzelania z mechanikę skradania i wciągającą akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby, która toczy się na największym i najbardziej zróżnicowanym terenie dostępnym w grach z serii Sniper Elite. Dzięki rozległej kampanii dla jednego lub dwóch graczy, a także dedykowanemu kooperacyjnemu lub rywalizacyjnemu trybowi dla wielu graczy, Sniper Elite 4 zapowiada się na najlepszą strzelaniną w realiach II wojny światowej tej generacji” – dodaje wydawca.

I choć nowy materiał wideo nie prezentuje czystej rozgrywki, warto rzucić na niego okiem choćby po to, by wczuć się w klimat czwartej części Sniper Elite. Tym bardziej że naprawdę może się on podobać.

Premiera gry Sniper Elite 4 planowana jest na tegoroczne walentynki, 14 lutego. Włoski rozdział serii trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Cenega

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mkozlowski
  6
  W walentynki? Idealnie.
  • avatar
   Łysy64
   0
   A co za różnica w jaki dzień ważne że wyjdzie. Jaki jest problem z cz. 4 - jest prawie taka sama jak cz. 3 ale co tam i tak zagram. Pytanie czy ktoś spotkał się z możliwością zakupu SEv4 w wersji BOX cholera mam jedynkę grałem w V2 (dawno temu) ale komuś dałem i wcięło:( to samo tyczy się cz. V3 ale tą idzie zakupić. A właśnie Beta testy są ze Snipera Ghost Warrior 3 jak kogoś interesują gry snajperskie ja się zapisałem myślę że warto.
   I jak ktoś coś będzie miał na sprzedaż V2 to proszę napisać do mnie (najlepiej w wersji BoX z kodem oczywiście)
   • avatar
    Komar_2
    0
    Został miesiąc a gry jak nie można było kupić w empiku, saturnie czy muve.pl tak dalej jej w ofercie nie ma. Jest na konsole a na PC brak :( czemu? na steamie 60euro to lekka przesada.