• benchmark.pl
 • Gry
 • Rebellion zapowiada grę Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 - premiera na PC i nowych konsolach
Gry

Rebellion zapowiada grę Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 - premiera na PC i nowych konsolach

przeczytasz w 1 min.

Jeśli należycie do graczy dobrze czujących się z karabinem snajperskim u boku, to mamy dla Was bardzo dobre wiadomości.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 gra zapowiedź

Jeśli należycie do graczy dobrze czujących się z karabinem snajperskim u boku, to mamy dla Was bardzo dobre wiadomości. Rebellion zapowiedział nową grę, przy której powinniście się dobrze bawić - Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2.

Wszystko zaczęło się w maju 2012 roku, kiedy to pojawił się Sniper Elite V2. W lutym tego roku debiutował natomiast samodzielny dodatek do tej produkcji - Sniper Elite: Nazi Zombie Army. Okazał się on pomysłem na tyle trafionym, że wzbudził całkiem spore zainteresowanie i teraz doczeka się kontynuacji.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 będzie tytułem nieco poważniejszym, ponieważ nie mówimy tutaj już o dodatku, ale o pełnoprawnej grze. Twórcy nie zdradzili jeszcze szczegółów dotyczących tego, jak wyglądać ma zabawa, ale dowiedzieliśmy się, że będzie to bezpośrednia kontynuacja poprzednika.

Ponownie trzeba będzie zatem wcielić się w Karla Fairburne'a i stawić czoła nieumarłym. Nie zabraknie możliwości przejścia kampanii razem z 3 innymi graczami, ale spodziewać należy się nowych przeciwników i kilku usprawnień technicznych aspektów rozgrywki.

"Środowiska, poziomy, soundtrack - to wszystko zapewni ogromne przeżycia. Każdy poziom będzie stawał się stopniowo coraz bardziej piekielny, a dodatkowo mamy teraz rozbudowane legiony nieumarłych. Niektórzy wrogowie są tutaj naprawdę przerażający, ale na ich temat nieco więcej ujawnimy za jakiś czas."

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 zadebiutować ma w wersji PC jeszcze w tym roku. Twórcy planują też premierę na konsolach nowej generacji, ale nie zdradzają, kiedy mogłaby ona mieć miejsce.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Durniejszej nazwy gry to już dawno nie słyszałem...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Pierwsza część dodatku była wręcz świetna :)