Gry komputerowe

Sniper: Ghost Warrior 3 bez Denuvo

przeczytasz w 1 min.

Denuvo zniknęło wraz z ostatnią aktualizacją. Tą, która wprowadziła do gry tryb multiplayer. Wygląda jednak na to, że zabieg ten nie wpłynął na poprawę wydajności.

Zabezpieczenia Denuvo od samego początku budzą sporo emocji. Chociaż były już łamane, cały czas są rozwijane i dzięki temu nadal całkiem skuteczne. Niektórzy z producentów po czasie usuwają je ze swoich produkcji, czego przykład dało teraz CI Games.

Rodzimy producent usunął bowiem Denuvo ze Sniper: Ghost Warrior 3. Nie chwalił się tym, ale dociekliwi szybko wszystko odkryli. Okazuje się, że Denuvo zniknęło wraz z ostatnią aktualizacją. Tą, która wprowadziła do gry tryb multiplayer.

Redakcja dsogaming przeprowadziła już pierwsze testy, ale nie zauważyła poprawy wydajności (wedle niektórych Denuvo ma na nią negatywny wpływ). Na komputerze wyposażonym w Intel i7 4930K 4.2 GHz, 8 GB RAM, NVIDIA GTX980Ti i Windows 10 (64-bit), Sniper: Ghost Warrior 3 działa niemal identycznie przed i po usunięciu Denuvo. Wprawdzie nieco skróciły się czasy ładowania, ale być może jest to podyktowane innymi zmianami i poprawkami w grze.

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 miała miejsce w kwietniu zeszłego roku. Początkowo sprzedaż wyglądała bardzo słabo, ale ostatecznie wypada zadowalająco. Gra trafiła na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: dsogaming

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Wiedźmin nie potrzebował zabezpieczeń by bić rekordy sprzedaży.
  SniperGW to inna liga, lecz dobrze że kultywują dobrą tradycję.
  • avatar
   Zwis88
   1
   No właśnie jak to z tą optymalizacją w tej grze jest, odpalam sobie na GTX 1070 + 4790k 4,8 ghz like a boss, wszystko ultra bo myślę, kurde nie ma szans, crysisa 3 to nosem wciągnąłem to tu będzie lepiej, już pierwsza misja wprowadzajaca, zoom z karabinu drop do 45 fps, potem zjazd po linie, deszcz pada 40 fps :/ zjeżdżam na hajg z cieniami, shaderami ~ 55 fps, to nadal nie to co bym chciał....