Gry

Sniper: Ghost Warrior 3: gra nieoficjalnie potwierdzona

przeczytasz w 1 min.

City Interactive szuka pracowników

City Interactive opromienione sporymi jak na nasze warunki sukcesami Sniper: Ghost Warrior nie przestaje zaskakiwać. Wedle ogłoszeń zamieszczonych na stronie internetowej polskiego producenta można domyślać się, że zaczyna on powoli pracę nad Sniper: Ghost Warrior 3.

Poszukiwani są bowiem nowi ludzie do pracy. Aplikacje składać można na biurku dyrektora technicznego oraz starszego projektanta poziomów. Jasno określono w tych przypadkach, iż chodzi o projekt Sniper 3. Poza tym pracę w warszawskim studiu znajdzie również dyrektor kreatywny, ale nie zdradzono nad jaką grą miałby sprawować pieczę. Wiadomo jedynie, iż będzie to jakiś nowy FPS.

Sniper: Ghost Warrior
Niestety, nie spełniają Panowie naszych oczekiwań.

Tak czy inaczej przyszły rok zapowiada się dla City Interactive naprawdę pracowicie. Premiery Sniper: Ghost Warrior 2 oraz Enemy Front to jak się okazuje nie jedyne obowiązki. I dobrze, do boju Polsko!
 

Więcej o grach:

Źródło: city-interactive.com

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  strasznie sztuczna gra, animacje dretwe, glupie ai, znikajace budynki, koles ktory strzela do ciebie a patrzy w bok:D i masa innych krzakow... nie wiem czym sie tak zachwycali ludzie... chyba tylko tym ze made in poland
  • avatar
   DustEater
   0
   Jeżeli 2 będzie lepsza od 1 pod względem (z lekka) graficznym i w walce w zwarciu (bo ona najbardziej kulała) to wszystko będzie wskazywać, że 3 będzie jeszcze lepsza :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Mi się 1 strasznie podobała więc 2 napewno zagości na mej półce. pzdr
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     Fiat 126p racer oni tylko do tego się nadają nic więcej z siebie niewykrzesają banda patałachów.Dostali narzędzie CE3 imyśłą że to im pomoże.