Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 - o broniach słów kilka

przeczytasz w 1 min.

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 odda w nasze ręce sporo różnych rodzajów broni, a do tego pozwoli nam je modyfikować.

Choć Sniper: Ghost Warrior 3 będzie pod wieloma względami grą eksperymentalną dla CI Games, jej rdzeń pozostaje niezmienny – to strzelanina, a w strzelaninie najważniejsze są bronie. Producent ujawnił na ich temat kilka szczegółów.

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 pozwoli nam wdrażać różne strategie – walczyć z ukrycia albo też stawiać na bezpośrednie konfrontacje. Umożliwi to, dając do dyspozycji kilka rodzajów broni – od karabinów snajperskich, przez pistolety i karabiny maszynowe, strzelby i łuki, aż po granaty, miny i ładunki wybuchowe. Nie zabraknie też gadżetów, takich jak dron czy detektor ruchu.

Sniper: Ghost Warrior 3 bronie

Najciekawsze jest jednak to, że każdą z broni będzie można swobodnie modyfikować w taki sposób, by dostosować ją do własnego stylu gry. W nasze ręce oddane zostaną liczne tłumiki, celowniki, kolimatory, lunety o różnym stopniu powiększenia, magazynki o mniejszej lub większej pojemności, latarki i moduły laserowe, stojaki zmniejszające wahania broni oraz elementy kamuflażu.

„Ważne jest, aby rozważyć każdy aspekt modyfikacji broni podczas przygotowania do danej misji. Zwiększenie jej wagi może spowodować dodatkowe trudności w celowaniu i szybciej zużywać energię w trakcie biegu” – zwraca uwagę producent gry, w której wcielimy się w amerykańskiego snajpera Jona Northa, a która już 25 kwietnia zadebiutuje na PC, PlayStation 4Xbox One.

Część broni została zaprezentowana na blogu gry.

Źródło: CI Games

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rejsman
  1
  Dobra informacja że broni będzie sporo, a do tego jeszcze możliwość jej modyfikacji. Pytanie czy to będzie miało jakiś związek ze wspominanym kiedyś craftingiem. Ta gra może być bardzo ciekawa bo zapowiada się interesująco i z każdą nową informacją co raz bardziej nie mogę się jej doczekać.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   To mi się podoba. Broni od wyboru do koloru, więc załapali u mnie dużego plusa. Zamówiłem preordera, więc artykuł tym bardziej mnie cieszy.
   • avatar
    Łysy64
    0
    Tego nie widziałem wcześniej, czytałem jakiś artykuł o broniach ale nie widziałem filmiku. Spoko widać że jeszcze jest co nie co do odblokowania. Same modyfikowanie broni i amunicji będzie dobrym rozwiązaniem w tej grze. Liczę na kawał dobrej rozgrywki. Jedynie co mnie irytuje na teraz w tym filmiku to MUZA.:(
    • avatar
     charusexex
     0
     imponujaco ten aresenał wyglada. Strach sie bać bedąc po drugiej stronie, no ale to mi nie grozi. (odpukać). Łysy - pełne moje poparcie w kwestii muzyki kompletnie nie pasującej do tego, co puszczali z samej gry. Snipero disco jakies takie, masakra. ja tego nie chce!