Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 podtapia CI Games

przeczytasz w 1 min.

Notowania spółki CI Games spadły o ponad 30 proc. Firma traci zaufanie po kiepskiej premierze gry Sniper: Ghost Warrior 3.

5,5/10 – to nie jest ocena, na jaką liczyła ekipa CI Games i gracze wyczekujący premiery Sniper: Ghost Warrior 3. Ten wynik zdecydowanie nie spodobał się również inwestorom.

Aż o 30 proc. spadł kurs akcji CI Games po tym, jak w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje gry Sniper: Ghost Warrior 3 – tytułu, który zapowiadany był jako polska superprodukcja, a którego liczne błędy i niedoróbki skutecznie odbierają przyjemność z prowadzonej rozgrywki. 

CI Games notowanie
Źródło: Bankier.pl

Jeszcze dwa tygodnie temu akcja wyceniana była na przeszło 3 złote. Dziś jest to już niespełna 1,50 zł. Nic też – przynajmniej na razie – nie wskazuje na to, by trend ten miał się zmienić. Mimo to prezes CI Games uspokaja.

W specjalnym oświadczeniu rozsyłanym do mediów prezes Marek Tymiński zapewnia inwestorów, że nie powinni się obawiać. Jest pewny jakości trzeciego Snajpera i przekonany, że gra sprzeda się w dużym nakładzie. Zachęca też do przyglądania się bardziej ocenom graczy niż recenzentów (choć na Steamie i tak zadowolonych z zakupu jest tylko 63 użytkowników na 100).

Sprawdźcie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, naszą recenzję gry Sniper: Ghost Warrior 3.

Źródło: Bankier, Steam, Metacritic

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chrisplbw
  6
  Dobry moment na zakup akcji.
  • avatar
   Q'bot
   5
   Cóż, no... dziwne, że nie zdążyli pozbyć się bugów, w końcu klepali projekt od lat (albo przynajmniej od dłuższego czasu starali się by było o nim głośno)
   • avatar
    SirMichael
    0
    kolejny przykład dlaczego nie warto pre-orderować lub kupować tuż po premierze gier.
    • avatar
     Gonsiorr
     -1
     Jak zagrałem w 1 to był to średniak, gra nie była zła, ale nie miała tego czegoś, własnego stylu, za dużo pomagała. Takie połączenie CODa z nowym Sniper Elit (Sniper 1 był świetny) czyli ani dobra gra o snajperze ani normalna strzelanka. To tak jak z Arkanią Gothica gra do wszystkiego i do niczego.