• benchmark.pl
 • Gry
 • Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun fabularny i fragmenty rozgrywki
Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun fabularny i fragmenty rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Nowe materiały wideo przybliżają nieco opowiadaną w Sniper: Ghost Warrior 3 historię, pokazują też sposoby na eliminację wrogów.

Czekający na premierę Sniper: Ghost Warrior 3 muszą mieć sporo cierpliwości. Ostatnio została ona po raz kolejny opóźniona i małym pocieszeniem mogą być chyba tylko nowe materiały wideo.

Sami twórcy pochwalili się zwiastunem. Koncentruje się on na fabule, która ma być tym razem zdecydowanie głębsza niż w poprzednich odsłonach. Zwiastun nie jest szczególnie długi, ale to akurat dobrze. Tego typu materiały nie mogą zdradzać za wiele, a jedynie akcentować pewne wątki.


Obszerniejsze wideo opublikowała natomiast redakcja GameSpot, która ma okazję sprawdzać rozgrywkę. Dzięki temu zobaczyć możemy między innymi udaną próbę uwolnienie zakładnika z bazy przeciwnika czy swojego rodzaju pokaz szerokiego zakresu sposobów na eliminację oponentów.


 


Najnowsze plany zakładają, iż premiera odbędzie się 25 kwietnia. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CI Games, GameSpot

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rejsman
  2
  Jak dla mnie to wolę sobie chwilę poczekać żeby gra była bardziej dopracowana niż denerwować się na początku kwietnia na to że coś się krzaczy. A 3 tygodnie to nie jest jakaś przepaść więc zleci szybko w oczekiwaniu na premierę. Zwłaszcza jeśli będą Nam pokazywane jakieś nowe materiały, które na pewno Nam umili oczekiwanie.
  • avatar
   TomPo75
   1
   AI poraża... w sumie to, jakie AI ?
   • avatar
    mesjan
    1
    Początek ostatniego filmiku gość strzela z broni snajperskiej będąc w budynku po czym tłucze typa w korytarzu a obok stoi dwóch którzy nawet nie zareagowali ani na strzał ani na hałas bójki. Myślałem że gra która ma w tytule słowo snajper polega na tym by eliminować po cichu wroga ale w świecie głuchych jest to zbyt ułatwione. Mimo to czekam na tę grę.
    • avatar
     Łysy64
     1
     Byłem pewien że fabuła to będzie sciema, ale po tym co ostatnio widzę to będzie się ona trzymać kupy, co jest niezmiernie przyjemne, gdy się gra w jakimś celu a nie tylko mordować. Co do AI to hmm całkowicie mam odmienne zdanie grałem w betę i nie narzekam na AI, w porównaniu do innych gier z singlem wychodzi dość dobrze.
     • avatar
      develoop
      0
      Słabizna się zapowiada.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Zwiastun fabularny bardzo mi się podoba! Mam nadzieję, że historia będzie naprawdę wciągająca i zobaczymy wiele zwrotów akcji w tej grze. Gameplay też niczego sobie, ale chyba ustawili poziom trudności na easy