Gry

Sniper Ghost Warrior Contracts - gameplay z E3 2019

przeczytasz w 1 min.

Sniper Ghost Warrior Contracts zabierze nas na Syberię. W mroźnych i śnieżnych klimatach przyjdzie nam realizować tytułowe kontrakty.

Trzeba przyznać, że targi E3 2019 przyniosły nam sporo polskich akcentów. Cyberpunk 2077, a także Dying Light 2 były pewniakami, ale zobaczyliśmy także Blair WitchOutriders. Do listy można dopisać już Sniper Ghost Warrior Contracts.

Wprawdzie zapowiedź gry miała miejsce niemal rok temu, ale dopiero ostatnio ekipa CI Games zaczęła nieco śmielej promować swoje kolejne dzieło. Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun, a na wspomniane targi E3 2019 zdecydowano się zabrać coś konkretniejszego.

Producent reklamuje Sniper Ghost Warrior Contracts krótkim materiałem zawierającym ujęcia z rozgrywki. Będącym na miejscu dziennikarzom udostępnił jednak obszerniejsze demo, na które możemy rzucić okiem dzięki redakcji IGN. To okazja do przyjrzenia się jednej z lokacji na Syberii, bo właśnie tutaj rozgrywa się akcja Sniper Ghost Warrior Contracts. Gra będzie skupiona na tytułowych kontraktach. Nie należy spodziewać się ogromnego, otwartego świata, ale mimo tego padają zapewniania, iż każde zadanie można ukończyć na kilka sposobów. Wprawdzie najważniejszym elementem wyposażenia bohatera będzie tu karabin snajperski, ale otrzyma on możliwość korzystania również z innych broni, a także dodatkowych gadżetów, np. drona czy zdalnie sterowanych wieżyczek snajperskich.

Sniper Ghost Warrior Contracts - gameplay z E3 2019


Sniper Ghost Warrior Contracts trafi na komputery oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, ale dokładnej daty nie ujawniono.

Źródło: CI Games

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    darioxsata
    -1
    Nie sprzeda sie! Teraz jak gra nie jest battle royle z kreskowkowa grafika i pluszowymi misiami z giwerami tanczacymi disco sie nie po prostu nie sprzeda!
    Takze i CI Games bedzie sie musialo przestawic na tego typu gry aby przetrwac na rynku!