Gry

CI Games nie ukrywa - Sniper Ghost Warrior Contracts ‏nie będzie kompletny na premierę

przeczytasz w 1 min.

Katalog polskich gier w najbliższych miesiącach zauważalnie się rozrośnie. Między innymi za sprawą Sniper Ghost Warrior Contracts. Jeśli czekacie właśnie na ten tytuł to powinniście zapoznać się z najnowszymi informacjami.

Sniper Ghost Warrior Contracts bez trybu multiplayer na premierę

Już jakiś czas temu poznaliśmy datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts. Gra trafi do sprzedaży już 22 listopada, ale okazuje się, że tego dnia nie otrzymamy dostępu do wszystkich elementów zaplanowanych przez twórców.

W krótkim komunikacie przedstawiciele CI Games wyjaśnili, iż zainteresowani rozgrywką w trybie multiplayer będą musieli uzbroić się w nieco więcej cierpliwości. Zostanie on bowiem udostępniony nieco później - w grudniu. Spokojnie, nie trzeba będzie dopłacać. Zmagania wieloosobowe zostaną wprowadzone za pośrednictwem darmowego patcha.

Decyzja CI Games wydaje się słuszna

Oczywiście idealną sytuacją jest premiera kompletnej gry i to pozbawionej błędów. Niestety jako gracze zdajecie sobie sprawę, że producentom nie zawsze to wychodzi. Jednego CI Games zarzucić nie można - polski producent zdaje się wyciągać wnioski.

Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia przy okazji Sniper: Ghost Warrior 3, ale tam brak trybu multiplayer na premierę wywołał większe zaskoczenie. Ujawniono to dopiero w dniu premiery, co odbiło się na recenzjach gry, a ostatecznie również na jej sprzedaży. Tym razem twórcy uprzedzają, a jednocześnie dają sobie kilka tygodni na wprowadzenie ostatnich poprawek.

Niektórzy zastanawiają się, czy nie lepszą opcją było opóźnienie premiery, ale wydanie gry w całości. Jeśli kampania będzie odpowiednio dopracowana to obrana przez producenta producenta droga wydaje się słuszna. Zwłaszcza, że to opcja zabawy w pojedynkę ma być tu istotniejszą częścią rozgrywki.

Warto przypomnieć, że Sniper Ghost Warrior Contracts będzie dostępny na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Sniper Ghost Warrior Contracts

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Warmonger
  8
  IT to świetna branża - nigdzie indziej nie można sprzedać niekompletnego produktu za pełną cenę, a braki uzupełniać później (lub nigdy :P).
  • avatar
   Mariola Gaw.
   -1
   Mąż miał dostać na imieniny ale on gra wyłącznie w trybie multiplayer :(
   • avatar
    Snake73
    0
    Ja też nie będę ukrywał - nie kupię Sniper Ghost Warrior Contracts.