Gry

Snipers: nowa gra dla bezkompromisowych snajperów

z dnia
Andrzej Sitek | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Andrzej Sitek
23 komentarze Dyskutuj z nami

Będzie hit czy kit?

Snipers to najnowsza produkcja, która powstaje we francuskiej firmie Hydravision. To kolejna gra w której ważne będzie przede wszystkim celne oko.

Informacja o nowym projekcie z Hydravision to miła niespodzianka dla fanów gatunku, szczególnie po niespodziewanym przesunięciu premiery drugiego Ghost Warriora, o czym pisaliśmy w wiadomości, pt. Sniper: Ghost Warrior 2 - City Interactive opóźnia premierę.

Tytuł francuskiego dewelopera zapowiedziany został na PC oraz obydwie wiodące konsole. Snipers to sieciowy (wyłącznie) first person shooter, w którym znajdzie się dziesięć lokacji opracowanych specjalnie z myślą o snajperach. Graczom udostępnionych zostanie pięć trybów rozgrywki, natomiast arsenał broń to 6 snajperskich modeli, 2 pistolety i 20 egzemplarzy sprzętu dodatkowego.

W rozgrywce weźmie udział do 12 graczy jednocześnie. Posiadaczy PlayStation 3 ucieszy zapewne fakt, że w sprzedaży pojawi się również wzbogacona wersja, w której znajdzie się sprzęt widoczny na poniższym zdjęciu. Zdjęcie broni można zobaczyć również stronie wydawcy – Bigben Interactive.

Snipers
Przytuliłoby się ten zestaw...

Niestety obawy może budzić fakt, że zarówno developer jak i wydawca to firmy stosunkowo mało znane i nie posiadające na swoim koncie znaczących sukcesów. Jedyny tytuł Hydravision, o którym warto wspomnieć, to wydany osiem lat temu survival horror, zatytułowany ObsCure. Prezentowany filmik też nie jest jakiś szczególnie porywający, chociaż to oczywiście niczego nie przesądza.

Na szczęście Snipers nie jest ostatnim tytułem dla snajperów, o którym już wiemy, że się zbliża. Przypomnijmy choćby Sniper Elite V2: trailer strzela po oczach, nadchodzący projekt brytyjskiego studia Rebellion. Premiera Snipers z Hydravision przewidziana jest już w przyszłym miesiącu, na razie nie znamy jeszcze dokładniej daty.
 

Więcej o grach:

Źródło: bluesnews, youtube

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patryk78
  Gra sieciowa dla snajperów? Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na teksty "camper noob"?
 • avatar
  wormadam
  Jak dodadzą do „Poradnika domowego" to może...
 • avatar
  devzo
  Poprawcie tytuł "snajpierów" :)
 • avatar
  Nalovp
  Snajperem to ja gram w BF3 ;)
 • avatar
  adivxv5
  Niema jak durny noob sniper na serwerze. Jak widzę takiego, a można to od razu kula w łeb , za kampienie, a nie wspieranie drużyny.
  -7
 • avatar
  xfire25
  te wyposażenie na PS3.... czemu takiego packa nie zrobiła EA ze swoim bf 3 na PC ? :D i tak bym pewne nie kupił bo cena pewnie oscyluje w granicy 100$
 • avatar
  Vender
  Weź pierwsze lepsze call of duty, usuń singla, a w multi zostaw tylko snajperki i profit. W tym filmiku widać, ze na pocisk nie działa żadna siła zewnętrzna, porostu leci sobie i leci, zero grawitacji, oporu powietrza, warunków atmosferycznych. Słabo to widzę.
 • avatar
  kopczenko
  No tak precyzja snajpera na konsolach pewnie jeszcze z autoaimem..
 • avatar
  JoHnNy08PL
  "LAME looks like a hybrid between COD MW & Crysis"
  Z trailera widzę brak fizyki, grafiki, dźwięków i jakieś popieprzone perki... NOT COOL!
 • avatar
  romisz
  hmmm... czuję po kościach że wyjdzie z tego większy shit niż z naszego rodzimego sniper-a....
 • avatar
  AreoPL
  Hehe...Śmieszne jest to,że ta gra to CodWM3 :P
 • avatar
  manioor
  sniper + pad :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 • avatar
  adam22291
  Graficznie może nie jest zbyt zadowalające ale po grał bym sobie w to :D I bardzo bym chciał pewnie jak wielu mieć edycje limitowaną z karabinem i słuchawkami :D
 • avatar
  hazoc
  grafika jak pierwsze Call of Duty.