Gry PlayStation 4

Sony chwali się obszernym materiałem z God of War III Remastered

przeczytasz w 1 min.

To czego spodziewać powinni się gracze to przede wszystkim podrasowana oprawa graficzna, a także rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę.

God of War III Remastered gra

Od pewnego czasu wiemy, iż God of War zawita także na PlayStation 4, co szczególnym zaskoczeniem nie jest. Problem w tym, że nie mówimy o nowej odsłonie serii, ale o God of War 3 Remastered. Sony zapewnia jednak, że i na tę propozycję warto czekać.

To czego spodziewać powinni się gracze to przede wszystkim podrasowana oprawa graficzna, a także rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Poza tym gra wzbogacona zostanie też o tryb fotograficzny - jedną z funkcji PlayStation 4.

Do tej pory publikowane były głównie informacje i grafiki, ale najwyraźniej zdecydowano się to zmienić. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jak Kratos prezentuje się na nowej dla siebie platformie.

Poniżej zamieszczamy opublikowany przez Sony materiał wideo i jednocześnie przypominamy, że premiera God of War III Remastered zaplanowana została na 14 lipca.


Źródło: youtube, playstation

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  14
  Nie chce wyjść na hejtera ale patrząc co te "nowe" konsole jak na razie osiągnęły przez prawie 2 lata na rynku nie powinnyśmy nazywać ich Next-Gen tylko Remastered-Gen...

  Gdzie są nowe licencje i te wszystkie Ex-y dla których chce się kupić jakaś konsole?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Powinni za 50 zł to sprzedawać/
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Wielkich różnic w grafice nie ma. Już wtedy ta gra wyglądała oblednie. Więc pytam się po co?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     [email protected] racja jestem biore