Monitory

Sony W5 i F5 - nowa linia telewizorów

Andrzej Michalski | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Japoński koncern SONY zaprezentował dwie nowe serie telewizorów LCD - W5F5. Odbiorniki są w stanie wyświetlić obraz z częstotliwością 240 Hz w pełnej rozdzielczości Full HD (1080p). Wyrózniają się udoskonaloną technologią Bravia Engine 3 oraz Motion Flow.

Seria W5, to telewizory o przekątnej ekranu od 40 do 52 cali, wyposażone dodatkowo w podwójne tunery telewizji cyfrowej. Natomiast w serii F5 znajdziemy urządzenia o rozmiarach od 32 do 46 cali i z jednym cyfrowym tunerem. Telewizory posiadają też funkcję elektronicznej portmonetki, dzięki której zamówimy i opłacimy za filmy dostępne w systemie VOD (Video on Demand - usługa dostępna w Japonii).

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  brzydki
 • avatar
  19arek93
  Ja bym nie narzekał ;-)
 • avatar
  danieloslaw1
  Nie jest brzydki, tylko czemu nie podali czasu reakcji, kontrastu, jasności, ceny?
 • avatar
  XaRaDaS
  Kurcze, takie komentarze "Brzydki" to pinny być kasowane, to że tobie się nie podoba bo twój gust pewnie jest adekwatny do twojej facjaty nie znaczy że milionom ludzi się nie podoba.

  Nie podali czasu reakcji, kontrasty, jasności i ceny, bo pewnie nie jest jescze w fazie produkcyjnej. Jak już będą chcieli wypuścić to podadzą do wiadomości. Zresztą, zanim będzie dostępny w polsce to w japonii będą oglądać wiadomości 3D :D