Gry

Splinter Cell: Conviction na razie bez dema

Firma Ubisoft potwierdził dziś oficjalną datę rynkowego debiutu najnowszych przygód Sama Fishera. Niestety, dowiedzieliśmy się również, że wersja demonstracyjna gry jak na razie nie jest planowana.

Ubisoft w dość nietypowy sposób poinformował dziś zagraniczną prasę o dacie premiery Splinter Cell: Conviction. Niektóre wyróżnione redakcje otrzymały bowiem w przesyłce od wydawcy gry kamień z wyrytym na  nim logiem i datą 4.13.10.

Nieco później, dla pełnego wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości co do tego co oznaczała owa przesyłka Ubisoft oficjalnie potwierdził datę rynkowego debiutu Splinter Cell: Conviction. Wiadomo już jednak, że data 13 kwietnia dotyczyła jedynie rynku amerykańskiego. Na starym kontynencie gra powinna pojawić się 2 dni później czyli 15 kwietnia.

Niestety, mamy i złe wieści. Niejako przy okazji ujawnienia daty premiery nowych przygód Sama Fishera producent gry poinformował, że na tą chwile nie ma w planach przygotowania jej wersji demonstracyjnej. Nie oznacza to oczywiście, że demo w ogóle się nie pojawi się. Z pewnością nie ukaże się jednak ono przed premierą gry.

Źródło: VG247.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dali czadu z tym kamieniem xD
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie wydanie dema to zachęta dla pobrania z p2p :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    co za roznica jak sie spodoba to i tak klupisz oryginal
    • avatar
     Czaszka
     0
     Przy dzisiejszych standardach demo nie mogło by starczać na więcej niż 10 minut zabawy, inaczej trzeba było by do niego wsadzić pół gry... :)