Gry

Splinter Cell: Conviction na razie bez dema

przeczytasz w 1 min.

Firma Ubisoft potwierdził dziś oficjalną datę rynkowego debiutu najnowszych przygód Sama Fishera. Niestety, dowiedzieliśmy się również, że wersja demonstracyjna gry jak na razie nie jest planowana.

Ubisoft w dość nietypowy sposób poinformował dziś zagraniczną prasę o dacie premiery Splinter Cell: Conviction. Niektóre wyróżnione redakcje otrzymały bowiem w przesyłce od wydawcy gry kamień z wyrytym na  nim logiem i datą 4.13.10.

Nieco później, dla pełnego wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości co do tego co oznaczała owa przesyłka Ubisoft oficjalnie potwierdził datę rynkowego debiutu Splinter Cell: Conviction. Wiadomo już jednak, że data 13 kwietnia dotyczyła jedynie rynku amerykańskiego. Na starym kontynencie gra powinna pojawić się 2 dni później czyli 15 kwietnia.

Niestety, mamy i złe wieści. Niejako przy okazji ujawnienia daty premiery nowych przygód Sama Fishera producent gry poinformował, że na tą chwile nie ma w planach przygotowania jej wersji demonstracyjnej. Nie oznacza to oczywiście, że demo w ogóle się nie pojawi się. Z pewnością nie ukaże się jednak ono przed premierą gry.

Źródło: VG247.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dali czadu z tym kamieniem xD
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie wydanie dema to zachęta dla pobrania z p2p :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    co za roznica jak sie spodoba to i tak klupisz oryginal
    • avatar
     Czaszka
     0
     Przy dzisiejszych standardach demo nie mogło by starczać na więcej niż 10 minut zabawy, inaczej trzeba było by do niego wsadzić pół gry... :)