Gry

Square Enix opóźnia premiery Marvel’s Avengers i Final Fantasy VII Remake

przeczytasz w 1 min.

Nie mamy szczególnie dobrych wieści dla czekających na Marvel’s Avengers i Final Fantasy VII Remake. Square Enix zdecydowało, iż obydwa tytuły zostaną oddane w ręce graczy później niż planowano.

Premiera Marvel’s Avengers dopiero we wrześniu

Wedle wcześniejszych zapowiedzi, Marvel’s Avengers miało zadebiutować 15 maja. Tak się jednak nie stanie. Square Enix przychyliło się do prośby Crystal Dynamics (chociaż przy grze pracuje również Eidos-Montréal) dotyczącej dodatkowego czasu na prace.

W krótkim komunikacie czytamy, iż przedstawiciele Crystal Dynamics zaliczają siebie do fanów uniwersum i chcą dostarczyć jak najlepszą i najbardziej wciągającą historię, która będzie angażowała przez lata. Nowa data premiery Marvel’s Avengers to 4 września.

Mniejszy poślizg zalicza Final Fantasy VII Remake

W przypadku Final Fantasy VII Remake zamiast 3 marca trzeba zaznaczyć w kalendarzu datę 10 kwietnia. Tutaj opóźnienie jest zatem mniejsze, ale stoją za nim identyczne powody - chęć jak najlepszego dopracowania gry.

Dodajmy, że Final Fantasy VII Remake powstaje z myślą o PlayStation 4. Nieoficjalne doniesienia sugerują, że w późniejszym czasie gra może pojawić się również na PC. A czy warto na nią czekać? Mieliśmy okazję przyjrzeć się Final Fantasy VII Remake na targach Gamescom 2019 i w przygotowanym artykule staraliśmy się odpowiedzieć na to pytanie.

Źródło: Marvel's Avengers, PlayStation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rafs0n
  -1
  Jak dla mnie ta gra powinna wyjść tylko na konsolę jak większość gier SS/SE
  • avatar
   Torrentowy Pirat
   -3
   ''Nieoficjalne doniesienia sugerują, że w późniejszym czasie gra może pojawić się również na PC''

   Dobra wasza blacharze. Poszczęściło się wam tym razem ;)

   Już się nie mogę doczekać premiery!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Odważnie z tym FF. Czy fani są dość liczni i zdeterminowani, by SE mogło liczyć na powodzenie w bezpośredniej konkurencji z CP? IMO grupa docelowa pokrywa się dosyć mocno w przypadku tych dwóch tytułów. Kto komu więcej odgryzie? Żartowałem, wszyscy kupią oba. Taka prawda.