• benchmark.pl
 • Gry
 • Fabuła w centrum uwagi nowego zwiastuna Śródziemie: Cień Mordoru
Gry

Fabuła w centrum uwagi nowego zwiastuna Śródziemie: Cień Mordoru

przeczytasz w 1 min.

Monolith Productions chce w tym roku mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku gier i zebrać od graczy tak dobre recenzje, jak te po debiucie F.E.A.R.

Śródziemie: Cień Mordoru gra

Monolith Productions chce w tym roku bardzo mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku gier i zebrać od graczy przynajmniej tak dobre recenzje, jak w roku 2005, kiedy to światło dzienne ujrzał F.E.A.R. Zadanie trudne, ale przy pomocy Śródziemie: Cień Mordoru ma być w pełni wykonalne.

Już od ponad miesiąca nie było okazji do tego, by o tytule tym wspomnieć. Twórcy postanowili jednak o sobie i swoim nadchodzącym dziele przypomnieć. Tym razem zdecydowano się poświęcić kilka słów fabule, która już wedle wcześniejszych obietnic ma być tutaj jednym z mocniejszych punktów.

W tym miejscu warto przypomnieć, że gracze zabrani zostaną do uniwersum Śródziemia wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena. Akcja rozgrywać będzie się pomiędzy wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni, a głównym bohaterem będzie wojownik Talion, który zostanie wskrzeszony i od tego momentu szukać ma zemsty za śmierć swoją i całej rodziny.

"Od samego początku każdy z ekipy Monolith Productions wiedział, że musimy zadać sobie wiele trudu, aby Śródziemie: Cień Mordoru było jak najbardziej autentyczne. Krajobrazy, bronie, mieszkańcy wykreowanego świata, cała architektura - wszystko wymaga skoncentrowania się na szczegółach, a przedstawiona przez nas historia nie jest wyjątkiem."

Nowy materiał promujący grę opatrzony został komentarzem dwóch znakomitych postaci. Pierwsza to Troy Baker podkładający głos pod głównego bohatera, a którego słyszeliśmy również w The Last of Us czy BioShock Infinite. Towarzyszył mu Christian Cantamessa odpowiadający między innymi za przerywniki filmowe w Śródziemie: Cień Mordoru, który z kolei swojego czasu tworzył fabułę do Red Dead Redemption.


Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru planowana jest na 7 października. Produkcja ta pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One.

Źródło: blog.us.playstation, youtube, cinemablend

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Oby soundtrack był taki jak w filmach.
  • avatar
   Balrogos
   1
   Fabuła jak fabuła?