Gry komputerowe

Symulator kosmiczny i strzelanka w jednym - nowy zwiastun Star Citizen

przeczytasz w 1 min.

"Nie chcę tworzyć gry. Chcę stworzyć uniwersum" - powiedział Chris Roberts, ojciec Star Citizen.

Star Citizen

Wciąż będąca na etapie produkcji gra Star Citizen doczekała się niedawno drugiego głównego wydania alfa, które wprowadza wiele nowości.  Ten bez cienia wątpliwości będący w czołówce najambitniejszych w branży elektronicznej rozrywki projekt na przestrzeni lat niezwykle ewoluował i dziś jest to prawdopodobnie jedyne w swoim rodzaju połączenie symulatora kosmicznego i sieciowej strzelanki. Na tym też koncentruje się najnowszy, zaprezentowany podczas The Game Awards 2015 dwuminutowy zwiastun wypełniony fragmentami autentycznej rozgrywki.

Obecnie wersja alfa 2.0 dostępna jest dla części osób, które wspomogły finansowo projekt, ale w ciągu najbliższych tygodni zaproszenia do zabawy otrzymywać będą kolejni gracze. Czeka na nich wizyta na gazowym olbrzymie Crusaderze i jego okolicach. Oprócz typowych dla symulatorów tego typu pojedynków statków kosmicznych i misji eksploracyjno-badawczych, czekają na nas również tryb zabawy z perspektywy pierwszej osoby i walki PvP na powierzchni planety oraz na stacjach kosmicznych.

Wszystkie nowe elementy zostały zaprezentowane na wspomnianym już dwuminutowym zwiastunie. Sprawdźcie materiał i dajcie znać w komentarzach jak wam się podoba gra, na którą społeczność przekazała już niemal 100 milionów dolarów:

Źródło: VG247, RobertsSpaceIndustries

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TheMaverickMX
  2
  wygląda świetnie:D
  • avatar
   Sharimsejn
   1
   Wydaje mi się czy oni momentami w przestrzeni kosmicznej poruszają się niesamowicie szybko i zwinnie?
   • avatar
    Revo Nize
    0
    Czekam cierpliwie.
    • avatar
     havocki
     0
     lagi, przycinanie nawet w trailerze haha
     • avatar
      Ziental
      -1
      Chyba szykuje się bubel wszech czasów :)
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       Piotrusiowa sztuczna kup.....
       • avatar
        cacodemon
        0
        Dostałem przy kupnie karty graficznej kod na Star Citizen i nawet statek Barracuda. Niestety gra ssie niemiłosiernie. Sterowanie jest żałosne i skomplikowane i nieprecyzyjne. A próbowałem klawiaturą/myszką albo/i padem od X360. Wieje nudą, walki są frustrujące, często zrywa połączenie i wyrzuca do hangaru w którym stacjonuje spaceship. Obecnie zajmuje to 33GB na dysku, ale nie mam pojęcia co tyle tam zajmuje. Chyba rozpakowana nuda.