Gry

Twórcy Star Citizen mają już 42 miliony dolarów

przeczytasz w 1 min.

Fenomen nadal trwa.

Star Citizen twócy mają już 42 miliony dolarów

W ostatnim czasie o Star Citizen mówi się sporo, ale mimo tego o samej rozgrywce nie dowiadujemy się praktycznie niczego nowego. Cloud Imperium Games i bez tego potrafiło jednak tak wpłynąć na graczy, że ci cały czas przekazują na konto twórców swoje pieniądze.

Pomimo tego, że zebrano ich już naprawdę sporo, to tempo pojawiania się kolejnych milionów jest wręcz imponujące. Pod koniec marca przekroczona została bariera 41 milionów dolarów, a teraz możemy mówić już o milionie więcej.

Tradycyjnie przekroczenie kolejnego progu oznacza nowe elementy, które zostaną dodane do gry, a przynajmniej takie są obietnice. Po osiągnięciu 42 milionów twórcy oddadzą graczom nowy statek (Gladius) oraz zaawansowaną Galactapedię, czyli multimedialną encyklopedię dotyczącą gry i bezpośrednio z nią zintegrowaną.

Rzecz jasna zbiórka pieniędzy trwa dalej, a twórcy obiecują kolejne dodatki po przekroczeniu następnych milionowych progów. Można zastanawiać się, czy serial ten doczeka się w ogóle zakończenia.

Wprawdzie jest ono planowane, ale premiera Star Citizen ma odbyć się dopiero w przyszłym roku. Warto przypomnieć jednak o ostatniej prezentacji gry, podczas której mogliśmy zobaczyć wreszcie fragmenty rozgrywki.

Źródło: gamespot

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  alb3rt
  8
  To w takim razie mogą nigdy nie skończyć zbierać tej kasy skoro cały czas pojawiają się kolejne "poziomy do odblokowania" w zamian za więcej sałaty, złoty biznes.
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Będzie nowy news przy każdym milionie dolarów?
   • avatar
    Dragon
    -7
    Ja pierdziele jaki stary news. Już chyba z tydzień temu o tym słyszałem a tu Benchmark wyskoczył z kotletem.