Karty graficzne

Star Citizen na zintegrowanych grafikach AMD i Intela

przeczytasz w 1 min.

Darmowy tydzień ze Star Citizen wciąż trwa - jeśli masz ochotę skorzystać, upewnij się, że masz coś wydajniejszego od "integry"

O Star Citizen i o jej twórcach Cloud Imperium Games można powiedzieć jedno - z pewnością budzą wielkie emocje. Z jednej strony mamy ogromne nadzieje na wspaniałą grę, z drugiej, pomimo wpompowania przez graczy na konto dewelopera gargantuicznej sumy pieniędzy, jedyne co na razie otrzymaliśmy to wczesna (i płatna!) wersja alfa.

Cóż, pożyjemy, zobaczymy, a na razie warto korzystać z takich akcji, jak aktualnie trwający darmowy tydzień z "grą". Alfa Star Citizen jest właściwie wciąż półproduktem, stąd też wykorzystany przeze mnie cudzysłów.

Jaki sprzęt warto mieć, aby komfortowo zapoznać się ze Star Citizen? Z pewnością coś mocniejszego od zintegrowanych grafik. Niezależnie czy jesteśmy posiadaczem zintegrowanej grafiki Intela, czy AMD, rozgrywka będzie daleka od komfortu.

Ciekawe, że pomimo różnic w wydajności obu zintegrowanych grafik (i znaczącej różnicy w cenie obu procesorów), osiągają one bardzo zbliżone wyniki. Widać, że Star Citizen "lubi" mocne procesory, dzięki czemu słabsza integra HD 530 (Core i7 6700K) nie odstaje znacząco od Radeona R7 (AMD A10-7870K).

Źródło: informacja własna

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  15
  Dostałem kupon na tę "grę" z kartą graficzną i jest zażenowany żenującą jakością. Sterowanie do dupy, rozłączanie serwerów i wszechobecna NUDA !!! Na co poszła ta kasa ? Może też na srogie piguły i prostytutki ?
  • avatar
   Konto usunięte
   6
   Studio nazbierało 100x więcej kasy niż pierwotnie zamierzali zebrać, mogli już sobie odpuścić PŁATNĄ Alfę.

   Głód rośnie w miarę jedzenia. Pieniędzy również się to tyczy.
   • avatar
    mutissj
    2
    Dlaczego nie ma testa Intel Irisa?
    • avatar
     darkowal
     0
     Jeszcze parę lat gry konsolowe będą portowane do PC z API Vulkan
     • avatar
      raffal81
      0
      Pograłem 30 min i wyłączyłem, tyle w temacie, coś mi się wydaję że to będzie jak z DUKE NUKEM, oczekiwania wielkie, a wyjdzie jak zawsze.
      • avatar
       Marucins
       0
       CryEngine 3 i integry - toż to obraza.
       Szczególnie w takiej produkcji gdzie między detalami low a high nie ma zbytniej różnicy. Pomijam aspekt zw to Alpha która na średniej i topowej półce chodzi tak sobie.