Gry komputerowe

Star Citizen: udostępniono wszystkie moduły

przeczytasz w 1 min.

Jeśli kiedykolwiek wsparłeś projekt Chrisa Robertsa, właśnie otrzymujesz zapłatę.

Star Citizen moduły

Nie brakuje głosów, że Star Citizen to tylko skok na kasę i nie wiadomo jaka tak naprawdę jest kondycja samej gry. Twórcy, Cloud Imperium Games, postanowili raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje. Wszystkie przygotowane moduły zostały właśnie udostępnione każdemu, kto jakąkolwiek wpłatą wsparł ten ogromny projekt.

Na wpłatę pieniędzy od momentu startu zbiórki trzy lata temu zdecydowało się już ponad milion użytkowników. Każdy z nich może teraz rozpocząć już zabawę w każdym module stworzonym przez twórców, bez konieczności nabywania Alpha Access lub „biletu” za 5 dolarów. Gracze otrzymają również automatyczny dostęp do każdego nowego modułu wydanego w przyszłości.

Co z tymi, którzy wcześniej zapłacili za możliwość rozpoczęcia zabawy przed innymi? Nabywcy Alpha Access otrzymają rekompensatę w wysokości 10 000 UEC, a posiadacze dostępu do Arena Commander – 5 dolarów do wykorzystania w sklepie gry. – „Przyjmijcie moje najszczersze podziękowania. Wasze wsparcie nigdy nie zostanie zapomniane. Bez waszej wiary nigdy nie dotarlibyśmy tam, gdzie dziś jesteśmy” – powiedział ojciec Star Citizen, Chris Roberts.

Źródło: VG247, PC Gamer

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  A gdzie konsolowi optymiści? Nie ma na konsole...
  • avatar
   Satanski
   2
   A przepraszam, co oni w ten sposób utną? Sytuacja jest dalej taka sama.
   • avatar
    mesjan
    -2
    I co na to propagandowi pesymiści?
    • avatar
     mgkiler
     0
     Czyli jak to działa. Zakładam konto i już mam dostęp do pobrania gry? Czy muszę jeszcze coś wpłacić? Jeśli tak to jaka jest minimalna wpłata umożliwiająca dostęp do gry?
     • avatar
      pycipro
      0
      Ściągam, bo aż nie wierzę.