• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Battlefront z dedykowanymi serwerami i obszerną betą
Gry

Star Wars: Battlefront z dedykowanymi serwerami i obszerną betą

przeczytasz w 1 min.

Grę przetestować będą mogli wszyscy zainteresowani.

Star Wars: Battlefront

Mało było niepokojących doniesień dotyczących Star Wars: Battlefront. Jeśli już jednak na takowe wskazywać, z pewnością dotyczyły one wyszukiwarki serwerów, a właściwie jej braku. Teraz temat ten wywoływany jest ponownie.

Jamie Keen ze studia DICE potwierdził w ostatnim wywiadzie, iż rozwiązania tego tutaj nie zobaczymy i nic się w tej kwestii już nie zmieni. Jednocześnie jednak rozwiane zostały wątpliwości co do dedykowanych serwerów, których braku również niektórzy się obawiali. Będą, ale kojarzenie graczy odbywać ma się automatycznie, na podstawie ich umiejętności.

Mathew Everett, menadżer ds. społeczności Star Wars: Battlefront zdradził natomiast nieco nowych informacji na temat testów beta. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że będą miały one charakter otwarty, ale teraz utwierdzono wszystkich w przekonaniu, że zaoferują całkiem sporo.

„No to... może coś o becie? Tak jest, planujemy betę, a jej ostateczny termin podamy, jak tylko dopniemy wszystkie szczegóły. Na razie mogę powiedzieć wam tyle: beta będzie zawierać zarówno tryb offline, jak i online, w tym kooperację oraz kooperację na podzielonym ekranie. Zostanie udostępniona na PlayStation 4, Xbox One i za pośrednictwem Origin na PC, tak więc będziecie ją mogli wypróbować niezależnie od tego, z jakiej platformy sprzętowej korzystacie.”

Premiera finalnej wersji Star Wars Battlefront planowana jest na 19 listopada.

Źródło: gamespot, playstationlifestyle, starwars.ea

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  9
  Czyli jest jeszcze nadzieja że będzie coś z SWBF na PC.

  Ciekawe czy serwery wytrzymają najazd graczy w pierwszych dniach bety?
  • avatar
   leman97
   1
   A ja to bym chciał Star Wars 1313 :D
   • avatar
    Balrogos
    -1
    Chodzcie razem zagramy w Battlefronta niestety sie nieda bo sasiad jest slabsyz i nie da sie zagrac razem FUCK LOGIC :) i bedzie wrzucac na amerykanskie serwery 150ms pingu GENIUSZ!
    • avatar
     leeszaj
     -4
     Wystarczy nie kupić tego gówna ,a nauczka popłynie sama.