Gry

Starcraft II - Blizzard zdradza drobne szczegóły

przeczytasz w 1 min.

Udało nam się znaleźć coś, co można nazwać nowinką odnośnie Starcrafta II i pomimo tego, że to dosłownie kropla w morzu, to wieść może zainteresować fanów gry.

Informacja odnośnie produkcji Blizzarda dotyczy zrzutu ekranu oraz krótkiego zdania, które zostało umieszczone pod owym zdjęciem na profilu Facebook serii Starcraft.

Zdjęcie nie przedstawia niczego nadzwyczajnego, jest to standardowy zrzut ekranu z gry. Zdanie, które pod nim umieszczono, brzmi:

- Zespół zajmujący się zbalansowaniem sił jednostek w Starcraft II poinformował, że prace nad jednostkami korzystającymi ze zdolności specjalnych u Protossów osiągnęły ostatnią fazę rozwoju.

Może to oznaczać, że prace nad zbalansowaniem wszystkich frakcji idą dość dobrze i możliwe, że niebawem zostaniemy uraczeni beta wersją gry.

Źródło: Starcraft @ Facebook

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  To oczekiwanie staje się irytujące... Żeby tylko na koniec nie wyszło jak w tym dowcipie o siekierce ;P
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   pieprzenie o dupie maryny, starcraft ma juz ponad 10 lat i po 30 patchach dalej nie zbalansowali jej perfekt. cos zawsze poprawiaja.
   wypuscili by beta nawet z 2 mapami online i ludzie by balans wyczuli i swoje uwagi przeslali. czemu wiekszosc developerow nie uzywa darmowych betatestow, kiedy ludzim sie najbardziej chce.
   choc sa jeszcze lepsi jak np techland gdzie wydaja cuda jak chrome, jako pelne final wersje i dopiero gracze po zaplaceniu robia betatesty.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ufff, Jezuuu 12 rok się zaczął od jedynki, a tyleeeee czekaaania. Rozumiem, że takie gry wykonuje się sporo czasu, ale przepraszam przecież to jest Blizzard! Mają wszystko w zasięgu ręki, a jednak takie rozciąganie gumy kary godne, od pierwszego zwiastuna przeszło już ponad 3 lata! No to po cholerę było to robić, jak nie zamierzacie tej gry wypuszczać przynajmniej 5 lat!? Ponieważ daj Boże żeby ta gra w końcu wyszła na gwiazdkę 2010 roku. Czekam na betę, zapisałem się do listy, mam nadzieję że może przynajmniej beta dotrze jeszcze w tym roku do testów, ale raczej w każdym wypadku graniczyło by to z niemal cudem!
    • avatar
     XaRaDaS
     0
     Ale stękacie, Blizzard robi sobie na spokojnie i dopracowuje gierkę, jak wydadzą to przynajmniej będzie o 70% mniej narzekania na to że gra źle działa. Po co wypuszczać szmirę i potem ją co chwilę łatać, skoro można wypuścić wersję prawie finalną i ewentualnie małe niedoróbki poprawiać.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      nikt by się niczego nie czepiał gdyby o fakcie produkcji powiedzieli rok-półtorej przed betą a po kolejnym pół roku może 8 miesiącach wydali pełną wersję i wszyscy byliby zadowoleni.

      Bez sensu było informowanie ludzi jak gra była w tak mało zaawansowanym stadium.

      To samo tyczy się Diablo III.
      • avatar
       spavatch
       0
       Żeby nie było jak z DN - W.I.D.