Gry komputerowe

Seria Half-Life Complete przeceniona na Steam aż o 75% - 10 produkcji za 6,99 euro

przeczytasz w 1 min.

Firma Valve wystartowała z kolejną promocją na Steam. Tym razem to Half-Life Complete, które można nabyć w 75% zniżce.

half-life complete wyprzedaż steam promocja 75%

Firma Valve na swojej platformie cyfrowej dystrybucji gier wystartowała z kolejną akcją promocyjną. Tym razem jest to szaleństwo w środku tygodnia w ramach, którego do nabycia w niskich cenach są gry z serii Half-Life przecenione o 75%.

W ramach wspomnianej akcji wyprzedaży twórcy przygotowali dla nabywców zarówno kompletny pakiet Half-Life Complete, w którym znalazły się m.in.: Half-Life, Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Source oraz Team Fortress Classic.

Pakiet został przeceniony przez firmę Valve Software, autora wspomnianych gier aż o 75% i jego cena z 27,99 euro spadła do zaledwie 6,99 euro. Należy dodać, że każda z gier została przeznaczona dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Dodatkowo dla zainteresowanych producent przecenił także każdą grę z osobna, a więc osoby, które mają już część gier lub pragnąć nabyć jedynie wybrane pozycje, będą miały też ku temu okazję.

valve steam half-life 2 promocja wyprzedaż 75%

Wchodząc w szczegóły, do wzięcia są: Half-Life w cenie 1,99 euro, Half-Life 2 za 1,74 euro, Half-Life 2: Deathmatch za 0,99 euro, Half-Life 2: Episode One za 1,49 euro, Half-Life 2: Episode Two za 1,49 euro, Half-Life 2: Lost Coast – darmowy dodatek, Half-Life: Blue Shift za 0,99 euro, Half-Life: Opposing Force za 2,99 euro oraz Team Fortress Classic za 2,99 euro.

Warto dodać, że w ramach szaleństwa w środku tygodnia do nabycia jest również gra Need for Speed: Hot Pursuit w cenie 5,99 euro.

Należy dodać, że czas promocji jest organiczny i obie akcje zakończą się w czwartek wieczorem, dlatego wszyscy zainteresowani zakupami powinni się pośpieszyć. Dokonać zakupu można w sklepie Steam.

Źródło: Steam

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  16
  Rozumiem, że zawiera HL EP3 i HL3.

  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Eeee trojek sie chyba nigdy nie doczekamy :\
   • avatar
    Radical
    3
    Czy ktoś jeszcze nie grał w te gry po 5 razy?
    • avatar
     Dragonik
     1
     Dawać HL3
     • avatar
      haveano
      0
      nie dali CSa :/
      • avatar
       rrrrrr
       0
       I po co komu piractwo przy takich cenach?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        A o tym, że dzisiaj startuje wyprzedaż Steam nie napiszecie?
        • avatar
         topiq
         0
         Ostatnio nawet postanowiłem jeszcze raz przejść serię HL2, czuję jednak niedosyt, bo historia nie ma zakończenia. Postanowiłem sobie pograć na modzie CM 12. Teraz zastanawiam się nad modem Black Mesa do HL1 ale ponoć jest niekompletna, a dodatki robią inni moderzy i jeszcze chyba są nie ukończone. W HL1 to jeszcze moja żona kiedyś grała. Mnie osobiście oryginalna oprawa graficzna trochę odpycha. W końcu gra ma swoje lata. W każdym razie zacna przecena, jak ktoś nie ma jeszcze całej kolekcji. Ale czekamy na HL3 Valve ;) Byle nie wyszło jak z Duke Nukem ;)
         • avatar
          abukiewicz
          0
          hmmm ja tam na steamie widzę ze Half Life Complete za 13,99 jest i promocja trwa do 22 lipca... wiec może się spóźniłem :(
          • avatar
           pigula630
           0
           no ja tez mam za 13,99 lipa :/
           • avatar
            Dragonik
            0
            Seria half life będzie najlepsza nawet po 20 latach.