Internet

Steve Jobs: operacja przeszczepu wątroby się powiodła

przeczytasz w 1 min.

Steve Jobs to postać, której nie trzeba przedstawić żadnemu miłośnikowi komputerów. Nic więc dziwnego, że branżowe media interesują się zdrowiem tego wizjonera, zastanawiając się przy tym, czy wróci do pracy w Apple.

Dziennik Wall Street Journal poinformował, że dwa miesiące temu Jobs przeszedł operację przeszczepu wątroby. Operacja została przeprowadzona w Tennessee  i powiodła się. Co więcej, Jobs szybko wraca do zdrowia i jeszcze w tym miesiącu powinien wrócić do Apple jako dyrektor generalny.


Steve Jobs, CEO Apple (Fot. Wikipedia.org)

Temat choroby Jobsa jest dość delikatny, zwłaszcza jeśli chodzi o nasz serwis, ponieważ na co dzień nie zajmujemy się tego rodzaju tematyką i wolimy tego nie robić. Niektórzy czytelnicy mogą więc poczuć się podirytowani faktem, że przygotowaliśmy taką wiadomość. Uznaliśmy jednak, że niektóre osoby - zwłaszcza zwolennicy produktów Apple - chciałyby widzieć, czy Jobs wróci w końcu na stanowisko CEO i czy stanie się to w czerwcu.

Przypominamy, że Jobs na początku roku zrezygnował z pełnienia funkcji CEO, tłumacząc swoją decyzję problemami zdrowotnymi. Apple informowało wówczas, że Jobs wróci na stanowisko w czerwcu.

- Steve wróci na stanowisku pod koniec czerwca i nie mam nic więcej do dodania - powiedziała Katie Cotton, rzecznik prasowy Apple.

Źródło: Inf. wlasna, Wall Street Journal

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  assistant
  0
  Mnie ta wiadomość nie irytuje, wręcz przeciwnie bardzo dobrze, że ktoś napisał o tym ;)
  • avatar
   XaRaDaS
   0
   Niech mu na zdrowie wyjdzie, to że nie jestem zwolennikiem Appla to nie znaczy, że człowiek ze względu na choroby musi zniknąć i nie może wrócić na swoje stanowisko, Steve, chyba był lepszym CEO od obecnego. Lepiej umiał prezentować i jego sławna prezentacja macbook air, gdzie wszedł na scenę z papierową kopertą, w której był laptop :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Równiez mnie ta informacja nie przeszkadza. Powiem, nawet ze teraz dopiero sie dowiedzialem co mu dolegało.

    A tak odnośnie Jobsa, to co jak co ale nie można powiedzieć ze gość jest kiepski. Jego keynoty są naprawde genialne taki CEO to jest ktoś kogo nie wstyd wypuścić do ludzi nie to co CEO Microsoftu... :P
    • avatar
     .Alx.
     0
     No i droga redakcjo, news przyjęty życzliwie !
     I bardzo dobrze, bo nie można zawęzić tematyki wyłącznie do tematów 100% zgodnych z profilem tego portalu. Zwłaszcza, że te inne informacje w efekcie mają wpływ na branżę komputerową.

     PS.
     Zawsze pojawia się nadworny malkontent, oraz ortograf. Ich możemy zignorować :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A jak się Steve Ballmer czuje? :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Bez notki o przyczynach publikacji tej infornacji, news był by nie smaczny troszke tabloidowy.
       Moge tylko powiedzieć: Wraczj do zdrowia Steve.

       ps: Co do przeszczepów, może teraz pomyśli o mozliwości zmiany baterii w air'ach.
       • avatar
        Darodaredevil
        0
        Ja też nie mam nic przeciwko takim informacjom, w pałni zgadzam się z .Alx. Nie każdy na szczęscie czytelnik widzi tylko swoją klawiaturę.