Internet

Stranger Things 3 bije rekord Netfliksa

przeczytasz w 1 min.

4 lipca 2019 roku w serwisie Netflix zadebiutował trzeci sezon serialu Stranger Things i szybko stał się najczęściej oglądanym tytułem w tej usłudze.

Mając już 148 milionów abonentów, Netflix jest najpopularniejszą usługą typu VOD na świecie. Jej właściciele dbają o to, by tak duża grupa użytkowników miała co oglądać, dostarczając im niemal każdego dnia jakieś ciekawe premiery filmowe i serialowe. Kilka dni temu w katalogu zadebiutował trzeci sezon Stranger Things i z miejsca pobił rekordy popularności.

W ciągu zaledwie 4 dni od (mającej miejsce 4 lipca) premiery trzeci sezon Stranger Things został odtworzony przez 40,7 miliona abonentów. Oznacza to, że jest to najczęściej oglądany tytuł jakiegokolwiek rodzaju w historii Netflix. 

Przypomnijmy, że poprzedni rekord został ustanowiony całkiem niedawno, bo w czerwcu. Film Zabójczy rejs z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston przyciągnął do ekranów 30,9 miliona osób w pierwsze trzy dni. 

Imponujące jest też to, jak wiele osób serial Stranger Things przyciągnął do tego stopnia, że w ciągu tych czterech dni obejrzały one komplet ośmiu odcinków składających się na sezon numer trzy. Dotyczy to prawie połowy spośród tych 40 milionów, konkretnie: całość obejrzało 18,2 miliona użytkowników.

Tymczasem przypomnijmy sobie finałowy zwiastun trzeciego sezonu Stranger Things. Oto on…

Stranger Things: 3. sezon - trailer serialu Netflix:

Źródło: Netflix, Engagdet

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jaredj
  0
  Jest gorszy niż poprzednie dwa. Do sezonu 1 i 2 będę wracał, ten ... nie bardzo. Ale generalnie nie jest źle, tylko wg mnie - stracili gdzieś ten klimat.
  • avatar
   Marucins
   0
   Jeszcze nie widziałem.
   Czekam na kolejny tydzień - urlop. Myślę że w pon i we wtorek ogarnę sezon.
   • avatar
    PITUCH3
    0
    chyba zabójczy rejs