Filmy / seriale / VOD

Długi i podobno epicki. Netflix zaprasza na finał Stranger Things 4

przeczytasz w 1 min.

Do wielkiego finału Stranger Things 4 coraz bliżej. Chociaż mało jest tak popularnych seriali, Netflix dodatkowo podkręca atmosferę.

Finał Stranger Things 4 na zwiastunie

Dla niektórych najnowszy sezon jest najlepszy ze wszystkich. Są jednak i tacy, którzy mają odmienne zdanie, chociażby dlatego, że widzą tu nadmiar postaci oraz wątków, przez co na część z nich brakło czasu lub pomysłów (a może jednego i drugiego). Utarczki fanów pojawiły się po premierze pierwszej części czwartego sezonu i zapewne powrócą już wkrótce.

Na 1 lipca zaplanowano udostępnienie drugiej części czwartego sezonu. O tym, ale również o przygotowywanych dla widzów atrakcjach przypomina nowy zwiastun. W tle oczywiście Kate Bush, która swoją drogą dzięki wykorzystaniu w serialu piosenki Running Up That Hill nie tylko zaistniała w świadomości dzisiejszych dzieciaków (a być może nie tylko ich), ale też naprawdę sporo zarobi wspinając się po wielu latach na szczyty list przebojów.

Stranger Things 4. Ile potrwają finałowe odcinki?

Cały sezon liczy łącznie dziewięć odcinków, z czego siedem trafiło na Netflix pod koniec maja. Zostały zatem tylko dwa, co w pierwszej chwili może sugerować niezbyt długi seans. Ale tutaj będzie inaczej.

Zapowiadano to już wcześniej, ale nie wypada i teraz o tym nie wspomnieć. Ósmy oraz dziewiąty odcinek Stranger Things 4 będą trwać odpowiednio 1 godzinę i 25 minut oraz 2 godziny i 20 minut.

Bracia Duffer od samego początku deklarowali, że ten sezon będzie najdłuższy, najbardziej skomplikowany i najlepszy. „Epicki dwuczęściowy finał”, jak reklamuje sam Netflix, musi potwierdzić tylko i aż to ostatnie. Będzie ciężko, zwłaszcza jeśli nie zatrzymamy się na pojedynczych opiniach, ale zobaczymy.

Źródło: Netflix

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  2
  Przed finałem, zrobiłem maraton z całości. Zatem jestem przygotowany na ostateczną walkę dobra ze złem :)
  • avatar
   pawluto
   -5
   Netflix ? dziękuję , są lepsze np: Disney.
   • avatar
    Szkacper0gmail.com
    0
    Podoba mi sie tylko szkoda ze na 5 sezon do 2023 trzeba poczekać podobno