Gry

Styx: Shards of Darkness przynieść ma ogromne lokacje

przeczytasz w 1 min.

Styx: Shards of Darkness może dość mocno punktować ciekawym projektem lokacji.

Styx: Shards of Darkness

Styx: Master of Shadows okazał się całkiem udaną grą. Nic dziwnego, że zdecydowano się na kontynuację, którą twórcy zapowiedzieli jeszcze w zeszłym roku. Od tego czasu głosu jednak nie zabierali, aż do teraz.

Ekipa Cyanide zdecydowała się przypomnieć o Styx: Shards of Darkness, bo właśnie taki tytuł nosić będą nowe przygody goblina imieniem Styx. Jak zapewniają twórcy, jednym z elementów, których powinniśmy się spodziewać będą lokacje o naprawdę sporych rozmiarach. Dodatkowo ich projekty stwarzać mają większą okazję do różnorodnego realizowania poszczególnych zadań.

„Od Miasta Złodziei zbudowanego z wraków utraconych statków, do wielkiego elfiego miasta Körangar ukrytego w górach, lokacje w Styx: Shards of Darkness są naprawdę ogromne i półotwarte, z naciskiem na poruszanie się w pionie. Pozwala to na wielką swobodę w realizowaniu celów poszczególnych misji.”

Mały przedsmak tego, jak lokacje będą się prezentować otrzymaliśmy na udostępnioncyh screenach. Jeden zobaczyć możecie na wstępie newsa, pozostałe dwa poniżej.

Styx: Shards of Darkness lokacje

Styx: Shards of Darkness lokacje

Styx: Shards of Darkness powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera gry planowana jest na ten rok.

Źródło: dsogaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  1
  Muszę przyznać, że dla fanów typowych składanek pozycja obowiązkowa. Ja takim jestem i grało się całkiem fajnie. Natomiast wszyscy pozostali mogą grę zignorować. To jest naprawdę dobra gra składankowa, ale nic poza tym. Chyba, że kontynuacja coś zmieni, ale to jest bardzo wątpliwe.
  • avatar
   tegesq
   1
   Safełin Saketez XD ....fajna Składanka.