Tablety

Mamy Surface Pro 4. Rozpakowywanie i pierwsze wrażenia

z dnia
Wojciech Kiełt | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Dziś dostaliśmy paczkę od Microsoft, z najnowszym tabletem Surface Pro 4. Mamy szybkie wideo z rozpakowywania + trochę wrażeń

Jest świetny. Nie jest tani, ale to kawałek naprawdę konkretnego sprzętu. Jakość wykonania doskonała. Na tym etapie trudno ocenić jak będzie z jego  żywotnością, wytrzymałością czy awaryjnością. Na pewno będziemy śledzić informacje na ten temat.

IMO aktualnie to jeden z najlepszych - jeśli nie najlepszy - hybrydowy tablet-laptop z Windows 10. Jest na rynku wiele fajnych i dobrych laptopów hybrydowych, ale w Surface Pro 4 udało się zebrać te najbardziej seksowne cechy dla tego typu sprzętu: grubość zaledwie 9 mm, waga 760 gramów, dobry ekran (2736x1824 px) + piórko, wysoka wydajność (Core i5), świetna klawiatura.

Jeszcze w tym tygodniu dodamy go naszego rankingu laptopów i porównamy osiągi, np: z Lenovo Yoga 3, czyli obecnie największym konkurentem Surface Pro 4. Odpowiemy też na pytanie, którą z trzech wersji Surface Pro 4 najbardziej opłaca się kupić, oraz dlaczego tablet najlepiej kupić od razu z takim gadżetem jak Microsoft Wireless Display Adapter.

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jedi324
  w windows 10 nie ma czegoś takiego jak IE, jest edge, dlatego ci nie znajduje przeglądarki. Zamiast pisać expolorator plików, powinieneś napisać eksplorator plików, w końcu to polska wersja językowa. Fajna zabawka, wszystkie nowinki pojawią się w kolejnym macbook air i wtedy Apple będzie mega innowacyjne :)
 • avatar
  Konto usunięte
  A jak ma sie do wydajnosci wacom companion 2?
 • avatar
  zakius
  weźcie zerknijcie jaki konkretnie U5 tam siedzi, bo ms ciągle nie chce się przyznać...
 • avatar
  ifeelveryblah
  760 GRAMÓW...
 • avatar
  exposiure
  Napiszcie coś o klawiaturze, mam poważne obawy co do komfortu wklepywania większych ilości txt.
 • avatar
  xchaotic
  Raczej surface book mnie ciekawi...