• benchmark.pl
 • Gry
 • Świetne oceny Watch Dogs 2 - taka miała być „jedynka”
Gry

Świetne oceny Watch Dogs 2 - taka miała być „jedynka”

przeczytasz w 2 min.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Watch Dogs 2. Wynika z nich, że Ubisoft odrobił lekcje i odwalił kawał dobrej roboty tworząc kontynuację.

Jutro na rynku zadebiutuje gra Watch Dogs 2. Już teraz jednak pojawiają się recenzje, z których można wywnioskować jedno – Ubisoft stworzył wreszcie taką grę, na jaką liczyliśmy przy okazji części pierwszej.

Pierwsze Watch Dogs zapowiadało się rewelacyjnie. Hakerskie GTA mogło być czymś świetnym, ale – nie wdając się w szczegóły – Ubisoft zawalił sprawę. Na szczęście wygląda na to, że odrobił lekcje. Pierwsze oceny „dwójki” napawają bowiem ogromnym optymizmem.

Pierwsze oceny Watch Dogs 2

W sieci pojawiło się już ponad 20 recenzji i wszystkie dotąd redakcje oceniają grę Watch Dogs 2 pozytywnie. Stąd zresztą bardzo wysoka średnia, wynosząca obecnie 8,5/10 (według danych serwisu Metacritic).

Watch Dogs 2 haker

Redakcja NZGamer (9,7/10) pisze: „Watch Dogs 2 to wciągający świat, głębokie misje, barwne postacie i mnóstwo rozrywki”. W podobnym tonie wypowiada się Digital Spy (9/10) dodając, że jest to „gra, w którą chcieliśmy zagrać słysząc o jedynce”.

Recenzenci doceniają ciekawą i dobrze przedstawioną opowieść, zróżnicowane misje i przyjemną mechanikę rozgrywki. „Jeśli masz ochotę przenieść się do wspaniałego, żyjącego i niepowtarzalnego otwartego świata, to jest gra dla ciebie” – zapewnia God is a Geak (9/10).

„Watch Dogs 2 to doskonała kontynuacja. Bierze wszystko, co było dobre w jedynce i to rozbudowuje. Hakowanie, opowieść, różnorodność – wszystko jest tutaj o poziom wyżej” – nie szczędzi pochwał TheSixthAxis (9/10).

Podejście „więcej wszystkiego” docenia też Destructoid (8,5/10), a włoski IGN (8,7/10) wychwala także przyjemną oprawę wizualną. Dokładnie takie samo podejście prezentuje redakcja Attack of the Fanboy (8/10).

Watch Dogs 2 akcja

Z kolei włoski Eurogamer (8/10), Trusted Reviews (8/10) i Metro GameCentral (8/10) jednogłośnie twierdzą, że jest to bardzo solidny tytuł, choć wciąż brakuje mu szlifu. Tak samo uważa serwis PlayStation LifeStyle (8/10), który wierzy, że „najlepsze Watch Dogs wciąż jest przed nami”.

Premiera Watch Dogs już jutro

O tym, czy Watch Dogs 2 rzeczywiście jest takie dobre, pierwsi gracze przekonają się już jutro. Nowa hakerska gra Ubisoftu zadebiutuje bowiem we wtorek na konsolach PlayStation 4Xbox One.

Premiera wersji pecetowej została natomiast opóźniona o dwa tygodnie i odbędzie się 29 listopada. Tymczasem przypomnijmy sobie opublikowany przed kilkoma dniami zwiastun premierowy:

Źródło: Metacritic

Komentarze

29
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Macieyerk
  15
  Wole poczekać na opinie graczy bardziej rzetelna .
  • avatar
   KORGAN
   3
   Większość polskich serwisów dała 7/10. Część jest zachwycona. Już sam nie wiem co o tym sądzić.
   • avatar
    Kieresz
    3
    oceny w dzisiejszych czasach sa uja warte......
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Noty gier są dzisiaj zawyżone. 9/10 kiedyś dostał Half Life 2. Nie muszę chyb pisać jak rewolucyjna i świeża gra to była. Recenzja na eurogramer.pl punktuje kilka mocnych wad gry i dają 7/10. Zachodnie serwisy? Im wszystko się podoba... nawet mafia 3 jest dla nich solidną pozycją.
     • avatar
      kuba223
      0
      Poprstu jak byla premiera Watch Dogs 1 to Ubi za mało posmarowało,i recenzje mialy gorsze noty.Ot zagadka rozwiazana :)
      • avatar
       mpsk2
       0
       Gra jest tak zbugowana, że musieli wyłączyć tryb sieciowy (znowu), niektóre tekstury wyglądają jakby ich nie było, a tu 9/10, heh. Wydaje mi się, że ta gra może liczyć maksymalnie na 8/10, ale oczywiście ubi da $$, żeby na Metacritics była wysoka średnia.
       • avatar
        KORGAN
        -3
        Nic tylko czekać na przyszły rok i grę roku 2017, czyli "Pillars Of Eternity 2".
        • avatar
         Roller Mobster
         -12
         Super. Czułem, że będzie dobrze. Jutro sam obczaje co i jak.
         • avatar
          Marucins
          0
          Zaraz zaraz ale to oceny z konsolowej wersji.
          Więc dla PC wszystko jeszcze jest możliwe.