Gry

Syberia 3 doczekała się pierwszego zwiastuna

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że prace nad grą rzeczywiście nabierają szybszego tempa.

Syberia 3

Przygodówki nie są może najpopularniejszym gatunkiem gier. Również wśród nich znaleźć można jednak prawdziwe perełki, do których należy bez wątpienia seria Syberia. Na jej kolejną odsłonę czekamy już dość długo, ale wreszcie pojawiają się szanse na to, że będziemy stawiać do premiery większe kroki.

Syberia 3 zapowiedziana została wprawdzie w roku 2009, ale prace nad grą na poważnie ruszyły zdecydowanie później. Studio Microids cały czas było bardzo oszczędne w publikowaniu jakichkolwiek materiałów i informacji, chociaż kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że gra ma się całkiem dobrze.

Wygląda na to, że stwierdzenie nie było przesadzone, a jako bardzo optymistyczny prognostyk uznać można opublikowany właśnie pierwszy zwiastun gry. W głównej mierze jest to sentymentalna podróż do poprzednich odsłon, ale oglądajcie zwiastun do końca, a pojawi się również coś z Syberii 3.


Syberia 3 pojawi się, zgodnie z informacją umieszczoną również na powyższym materiale wideo, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Czekacie?

Źródło: Microïds

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blashix
  6
  Magia!
  • avatar
   kokosnh
   5
   JA wiem, że w Syberię nie gra się dla grafiki, no ale to wygląda jak directX 9.0c najwyżej ( tak wiem, Syberia to kamera z boku, no ale )
   • avatar
    Detrioux
    3
    Stare dobre czasy gdy jako mały gówniarz główkowaliśmy gdzie dalej pójść i co robić w syberii 1 i 2. Myśle że ten tytuł odstaje troche z technologią, lecz jestem ciekawy co nam przyniesie nowy tytuł. Oby nie był kotletem.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Ale pokazali...
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      ohhh, tak ;D
      • avatar
       Yesusik
       0
       Heh... no to się wysilili tym filmikiem - nie ma co! Przez 5 minut "przypomnienie" dwóch pierwszych części, ale w ostatniej minucie kilka szkiców, rysunków i jedno 4-sekundowe ujęcie z właściwej gry Syberia 3. Fiu-fiu... mucha nie siada! ;)