Gry komputerowe

Symulator Zegara - luźna gra ląduje na Steamie

przeczytasz w 1 min.

To zręcznościowa minigierka, która powinna okazać się idealna na chwilę relaksu między jednym a drugim zadaniem.

Któż nie chciałby wcielić się w zegar? Teraz jest taka możliwość – dzięki grze Clock Simulator polskiego studia Kool2Play, która właśnie zadebiutowała na Steamie

No dobra, trzeba przyznać, że sam „symulator zegara” nie brzmi zbyt zachęcająco, ale w rzeczywistości jest to naprawdę ciekawa, przyjemna gra, która pozwala oderwać się na moment od codziennych spraw. 

Clock Simulator to gra rytmiczna, która zapewnia spokojną, ale wciągającą rozgrywkę. Cała zabawa jest oparta na działaniu zegara, a jej celem – oprócz relaksowania – jest pobudzanie wyobraźni. Plusem jest też proste sterowanie – w sam raz na przerwę od pracy.

„Naszym zamysłem była eksploracja konceptu upływu czasu w kompletnie nowym ujęciu, jakie dotąd nie pojawiło się w żadnej znanej nam grze. Chcieliśmy, aby było to wyzwanie, ale również i zwykła zabawa” – mówi Michał Marzęcki, szef studia.

Gra Clock Simulator jest dostępna na Steamie – pobrać można ją na komputery z systemami Windows, Mac OS oraz Linux. Jak na minigrę przystało, cena wynosi jedynie 99 centów.

Źródło: Kool2Play, Steam

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  daker836
  0
  no chyba że jest sie nerdem i gra sie cały dzień ale jak ma sie jeszcze inne zajęcia to nie ma sie czasu na gierki
  • avatar
   daker836
   -1
   A kiedy symulator robienia kupy?
   Naprawdę powinien być jakiś międzynarodowy urząd ds. wydawania gier bo teraz to może jest jakies 20% wychodzących nowości w które warto zagrac