Gry

System Shock dopiero w 2018 roku

przeczytasz w 1 min.

Złe wiadomości dla wszystkich, którzy nie mogą już doczekać się premiery odświeżonej wersji gry System Shock. Porzeba jeszcze więcej cierpliwości.

Trwają prace nad System Shock – poważnie odrestaurowaną wersją klimatycznego klasyka sprzed ponad dwóch dekad. Niestety nie mamy dobrych wieści dla tych, którzy liczyli na szybkie ich zakończenie. 

Gdy zbiórka na nowy stary System Shock dobiegła końca, twórcy zapowiadali, że jego premiery należy spodziewać się gdzieś pod koniec 2017 roku. Okazuje się jednak, że potrzebują znacznie więcej czasu. Obecnie rynkowy debiut gry planowany jest dopiero na drugi kwartał 2018 roku.

W oficjalnym komunikacie ekipa Night Dive Studios potwierdziła też, że System Shock zmierza na komputery osobiste (z systemami Windows, Linux i macOS) oraz konsole Xbox OnePlayStation 4. Dodała jednak, że nie jest pewna, czy na wszystkich platformach gra zadebiutuje w tym samym momencie.

 System Shock gra screen

Na pocieszenie mamy natomiast zapowiedź, że w ciągu najbliższych miesięcy twórcy podzielą się z nami „rewelacyjnymi materiałami” z gry System Shock. Pozostaje żywić nadzieję, że faktycznie jest na co czekać.

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  I tak jaram się jak dwie wieże. A tymczasem znowu gram w jedyneczkę.
  • avatar
   IVPANVZERVI
   1
   Grałem w demko i muszę powiedzieć, że zrobiło, na mnie wrażenie, raczej kupie tego remastera.
   • avatar
    apuk666
    1
    ;(