Systemy operacyjne

Szykowana dla Galaxy Note 7 nakładka porównana do tej z Galaxy S7

przeczytasz w 1 min.

Galaxy Note 7 przynieść ma nową wersję nakładki TouchWiz. Jak bardzo różni się ona od obecnej?

Zauważalna zmiana stylistyki i bardzo mocna specyfikacja nie zajmują wcale na ten moment czołowego miejsca na liście najchętniej omawianych elementów, jakimi charakteryzować ma się Galaxy Note 7. Znów mamy okazję rzucić okiem na szykowaną przez producent nakładkę graficzną.

TouchWiz przeszedł w ostatnich miesiącach zauważalne zmiany. Obecnie zbiera zdecydowanie lepsze komentarze, ale mimo tego producent przygotowuje kolejne zmiany. O tym, iż Galaxy Note 7 otrzyma nakładkę w nowej wersji pisaliśmy już wcześniej. Teraz wypada do tematu wrócić.

Na kanale XEETECHCARE opublikowany został bowiem bardzo ciekawy materiał. Porównano na nim nakładkę szykowaną dla Galaxy Note 7 (obecnie określana jako Project Grace) do tej, z jaką mamy do czynienia we flagowym Galaxy S7. Pokazano kilka nowości wizualnych oraz tych dotyczących funkcjonalności.


Warto mieć na uwadze, że Project Grace wciąż pozostaje w rozwoju. Coś może się zatem jeszcze zmienić. Czy wiele? Raczej nie, ponieważ premiera Galaxy Note 7 planowana jest na początek sierpnia.

Źródło: XEETECHCARE

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  1
  a note 7 nie miał być "tylko edge" ?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Do oficjalnych oświadczeń Samsunga nigdy nie można być do końca pewnym tego co przygotują na nowy sezon. Warto podkreślić, że zarówno Galaxy S7 edge jak i note 7 to smartphony klasy premium charakteryzujące się najlepszymi parametrami :)