Telefony

T-Mobile: darmowe rozmowy przez WiFi

przeczytasz w 1 min.

Wszyscy, którzy posiadają smartfony, z całą pewnością słyszeli o rozmowach przez WiFi za pomocą Skype. Rozwiązanie to ma jedną zasadniczą zaletę, a mianowicie umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami tego serwisu.

Sieć komórkowa T-Mobile poszła dalej i pozwoliła na darmowe rozmowy telefoniczne, oczywiście pod warunkiem znalezienia się w zasięgu sieci WiFi.

Usługa będzie dostępna na wszystkich smartfonach, które zostaną wyposażone w aplikację Smart WiFi. Nabywcy nowych telefonów nie będą musieli jej szukać, gdyż będzie preinstalowana na nowych smartfonach z system Android.


T-Mobile Smart WiFi
 

Z całą pewnością jest to świetne rozwiązanie. Ciekawe tylko, czy Era oficjalnie wprowadzi taką usługę, gdy zostanie przebrandowana na T-Mobile?
 

Więcej o telefonach i smartfonach:

Źródło: Engadget 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fourth Illusion
  0
  Era to nie Era juz ;] tylko T-Mobile kwestia przemalowania w wakacje
  wiec moze sie polska zalapie na taki bajer
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Fajne, tylko Polska to nie U.S.A i ma raczej hotspotow darmowych jak na lekarstwo. Chyba ze wejdziemy sobie do jakiegos mc donalda lub pizzy hut w celu wykonania dłuższego telefonu ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zapominacie, że w domu każdy ma WiFi. ^^ No, praktycznie każdy. Więc będąc w domu mamy rozmowy za free, to już ogromny plus.

    Ciekawe - a gdyby tak kupić sobie kartę z T-mobile w UK i używać w PL. Też wszystkie połączenia za free przez WiFi?