Gry komputerowe

Tak Mass Effect: Andromeda wygląda w 4K/HDR

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Tak czyli jak? Widowiskowo, rzecz jasna. Zobaczcie jak wygląda Mass Effect: Andromeda na zwiastunie przygotowanym przez EA i Nvidia.

Kilka dni temu poznaliśmy ustawienia graficzne udostępniane graczom pecetowej wersji Mass Effect: Andromeda i otrzymaliśmy potwierdzenie, że to właśnie na komputerach gra będzie wyglądać najlepiej. Jeśli jednak słowa i screeny to dla was za mało, to Nvidia ma coś jeszcze – efektowny zwiastun.

Nowy zwiastun przedstawia grę Mass Effect: Andromeda w całej okazałości. To znaczy – z najlepszymi dostępnymi efektami, w rozdzielczości 4K oraz w jakości HDR. Filmik (który najlepiej wygląda naturalnie na ekranach obsługujących 4K/HDR) zawiera także wywiady z twórcami tej produkcji, którzy omawiają jej aspekty techniczne, na czele z silnikiem Frostbite i technologiami Nvidia.

Obecnie gra Mass Effect: Andromeda dostępna jest w wersji testowej dla abonentów programów EA. Oceny tych, którzy już sprawdzili ten tytuł, są mieszane, ale na kompletne recenzje musimy jeszcze poczekać. Premiera gry w pełnej wersji na PC, Xbox OnePlayStation 4 odbędzie się już za tydzień, 23 marca.

Źródło: Nvidia

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  14
  Trzeba było dodać do news'a ten filmik:
  https://www.youtube.com/watch?v=sUfZMocgHKc

  Ludzie już graja w ME:A dzięki Origin Acces. Gra ma kilka "śmiesznych" błędów, i kilka problemow z mimiką twarzy. BioWare już się wypowiedziało na ten temat: Nie będzie patchu poprawiającego te problemy przed premiera gry.

  Tak więc pamiętajcie:
  NO PREORDERS!
 • avatar
  KORGAN
  6
  Aż się wierzyć nie chce, że to właśnie BIOWARE uratowało gatunek RPG i stworzyło najlepszą grę w historii bez podziału na gatunki, czyli Baldur's Gate 2...
  Inna sprawa, że pewnie 90% ludzi tworzących BG 2 nie ma już w BIOWARE.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Odpuszczę. Nie jest jakaś tragiczna ale copy-paste i wyciąganie kasy z marki. Pewnie jak wyjdzie cyberpunk od cdpr to znowu cała branża będzia miała okazję zobaczyć jak się robi porządne gry.
 • avatar
  kitamo
  3
  A to YT wspiera HDR ?
 • avatar
  blebleble
  3
  EA: nasze gry tworzymy najpierw na mocne PC.

  "W swoim wystąpieniu na UBS Global Technology Conference stwierdził on, że wszystkie gry przygotowywane przez studia należące do EA najpierw tworzone są z myślą o mocnych komputerach. Dopiero po ich przygotowaniu twórcy zajmują się ich przycięciem i dostosowaniem do możliwości dostępnych na rynku konsol."

  http://pclab.pl/news71966.html
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  I tak dobrze, ze w ogole dziala.
  http://blog.bioware.com/2017/03/08/international-womens-day/

  What do you do at BioWare?
  Janice: Still trying to figure that out. [laughs] In a nutshell, I look at how we make our games and see if there’s a better way. Across the board, I do everything from management to optimization.
  Janice: I took a shot, and they were thankfully willing to take a chance on me. I didn’t think I was qualified at all. I hadn’t written code in three to four years.

  "optimization" vs "I hadn’t written code in three to four years"
 • avatar
  Fiona
  1
  Czyli miałam nosa żeby pomyśleć o zakupie andromedy co najmniej miesiąc po premierze....
 • avatar
  arekdbz
  1
  Złe wieści. Gra jest słaba i zrypana w każdym aspekcie.
 • avatar
  arekdbz
  1
  Złe wieści. Gra jest słaba i zrypana w każdym aspekcie.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Poza twarzami i mimiką, to reszta gry jest wykonana na dobrym poziomie, więc taka nierówność grafiki na pewno rzuciłaby mi się w oczy (o tylko dlatego zwróciłem na to uwagę), ale nie jest to też jakaś duża wada. Ostatnio ogrywam gry z czasów PSX, gdzie nie ma wcale mimiki twarzy, a za to gry bardziej mnie wciągają, niż te dopracowane graficznie nowe crapy. Grafika to więc nie wszystko, a jeśli grywalność gry jest dobra, to nawet na tą kwestię z twarzami nie zwracałbym uwagi
 • avatar
  Dragonik
  0
  Niestety mylisz się ale nie będę rozpoczynał gównoburzy, po prostu wyraziłem swoje zdanie, i nie próbuj mnie przekonywać.