Gry

Tak wygląda The Surge - Dark Souls w świecie sci-fi

przeczytasz w 1 min.

Jeśli lubicie Dark Souls, spodoba wam się też The Surge. Tak przynajmniej uważa redakcja IGN, która na dowód publikuje nowy gameplay.

„Dark Souls w świecie science-fiction” – tak grę The Surge opisała redakcja IGN, która opublikowała czterominutowy zapis rozgrywki. Skąd taka ocena?

The Surge to RPG akcji, które zapewni nam od 15 do 25 godzin często dość masochistycznej zabawy. Gra ma być bardzo wymagająca, ale jednocześnie wynagradzająca to rewelacyjnym klimatem (science-fiction, cyberpunk) oraz brutalnością rozgrywki (w najlepszym tego stwierdzenia znaczeniu). 

Twórcy obiecują rozbudowany system rozwoju wojowników – taki, który zadowoli fanów erpegów. Równocześnie na filmiku możemy zobaczyć, że rozgrywka jest całkiem dynamiczna (choć wszystko w pewnych granicach), co pozwala żywić nadzieję na to, że dopisek „akcji” przy gatunku będzie całkowicie uzasadniony. Zresztą zobaczcie:

Premiera gry The Surge na PC, PlayStation 4Xbox One odbędzie się w przyszłym roku.

Źródło: IGN

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Massacrul
  1
  System walki może i faktycznie podobny do Dark Souls, ale jak dla mnie ta gra wygląda jak jedna wielka porazka.
  • avatar
   IVPANVZERVI
   0
   Fajnie to wygląda.
   • avatar
    mat9v
    0
    Jakiego fana RPG zadowoli 15-25 godzin rozgrywki? Chyba że planują conajmniej 3 dodatki które grę wydłużą do 60+ godzin. Wtedy sobie można postać rozwijać :) Może nawet kupię wtedy tą grę jak się pojawi w wersji Gold z kompletem dodatków - jak już klimat gry mi się spodoba i przyzwyczaję się do bohaterów to chcę trochę z nimi zostać a nie kończyć zabawę po 20 godzinach...
    • avatar
     Balrogos
     0
     Broni palnych nie ma ani innych energetycznych jakie to scifi sredniowecze ze swiatełkami.