• benchmark.pl
 • Gry
 • Techland świętuje Halloween i rzuca wyzwanie sympatykom Dying Light
Gry

Techland świętuje Halloween i rzuca wyzwanie sympatykom Dying Light

przeczytasz w 1 min.

Zombie zdają się pasować do Halloween jak mało co, a więc pomysł rodzimego producenta uznać trzeba za trafiony.

Dying Light

Halloween to u nas wciąż dość dyskusyjne święto, ale prawdą jest, że jego popularność z roku na rok zdaje się rosnąć. Skoro tak, to można na tym skorzystać i przypomnieć o swojej grze. A do Halloween mało który tytuł pasuje tak dobrze, jak Dying Light.

Techland słynie już zresztą z wydawania okazjonalnych zwiastunów. Tym razem jest on wskazany tym bardziej, że na początku przyszłego roku udostępniony zostanie The Following - największy z dodatków do wspomnianej gry. Warto zatem pilnować, aby nikt o Dying Light nie zapomniał.


To jednak nie wszystko. Z okazji Halloween twórcy postanowili rzucić graczom małe wyzwanie. Ci, którzy zdecydują się je podjąć będą mieli szanse na zdobycie małych prezentów.

„UWAGA! Mamy questa! Kiedy skończysz już imprezować i będziesz miał ochotę na jeszcze trochę horroru w okresie Halloween, mamy dla Ciebie idealne wyzwanie. Wieczorem uruchom grę na poziomie Hard, wyłącz wszystkie światła w pokoju, załóż słuchawki i sprawdź, jak długo będziesz w stanie przetrwać w nocy bez wchodzenia do stref bezpieczeństwa. Następnie podziel się swoimi wrażeniami na naszych kanałach social media i dodaj hasztag ‪#‎GoodNightGoodFright‬. W przyszłym tygodniu najlepsze wpisy nagrodzimy cyfrowymi upominkami.”

Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  5
  Hahahha, uwielbiam to ich poczucie humoru ;P
  • avatar
   wdowa94
   3
   Postarali sie
   • avatar
    power1
    0
    Halloween jest fajne :)
    Dom strachów
    https://youtu.be/jSlfnE_saD8