Gry

Techland zadba o polską wersję Metro Exodus

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Wyczekiwana produkcja 4A Games na wszystkich platformach wydana zostanie w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa). Premiera Metro Exodus planowana jest na jesień.

Metro Exodus dość szybko dorobiło się statusu jeden z najgoręcej wyczekiwanych gier tego roku. Kwestią czasu było ogłoszenie polskiego wydawcy. Okazuje się, że został nim Techland.

Gra przygotowywana jest z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Na wszystkich platformach wydana zostanie polska wersja językowa (lokalizacja kinowa). Premiera planowana jest na jesień, aczkolwiek na dokładną datę musimy jeszcze poczekać.

Warto wspomnieć, że produkcja 4A Games będzie pierwszą grą korzystającą z NVIDIA RTX. Twórcy zapewniają, że nie tylko ułatwi to prace, ale jednocześnie pozwoli zadbać o jeszcze lepszą oprawę wizualną. A ta już od pierwszych zapowiedzi wymieniana była w gronie największych atutów gry.

„Akcja Metro Exodus toczy się w 2036 roku. Na wyjałowionej nuklearną wojną Ziemi, w mrokach tuneli, żyją tysiące tych, którzy przetrwali. Wśród nich jest bohater - znany z gier i bestsellerowych powieści Artiom, w którego ponownie wcieli się gracz. Tym razem uda mu się wyrwać z metra, by poprowadzić ku epickiej przygodzie wojskową grupę Spartan. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, Metro Exodus stawia na swobodną eksplorację postapokaliptycznej Rosji.”


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stach122
  Ruski dubbing, polskie napisy (przy wódce z grzybków) i jesteśmy w domku.
  15
 • avatar
  PayStation4PowerOF18fps
  Szkoda że Polscy pseudo wydawcy nie dbają o żadne spolszczenie gier RPG. Ostatnio takie perełki jak Original Sin i FF XV zostały całkowicie olane. A dlaczego ? A dlatego że za dużo roboty ze spolszczeniem, spolszczyć FPS nie sztuka, szybka robota i kasa się będzie zgadzać. Lenie śmierdzące i tyle. Gier tego typu nie muszą spolszczać niech się pałują.
  3
 • avatar
  mutissj
  gra warta każdej złotówki
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Lepiej niech powiedzą, kiedy na GPW?
 • avatar
  Dudi4Fr
  Perełka tego roku, na nic innego tak nie czekam w 2018 chyba że Valve wyskoczy z czymś z "3" na końcu.