• benchmark.pl
  • Gry
  • Quake w wirtualnej rzeczywistości - Telefrag VR debiutuje na rynku
Gry

Quake w wirtualnej rzeczywistości - Telefrag VR debiutuje na rynku

przeczytasz w 1 min.

Projektanci z katowickiego Anshar Studios mieli już dość VR-owych strzelanek, którym brakowało dynamiki i emocji. Tak zrodził się pomysł na grę Telefrag VR, która dziś zadebiutowała na rynku.

Gra Telefrag VR zasługuje na to, by mówić o niej „Quake w wirtualnej rzeczywistości”. Jest to bowiem niezwykle dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa, w której gracze rywalizują ze sobą na (przeczących zasadom geometrii i fizyki) arenach, wykorzystując w tym celu równie zwariowane giwery. Wśród tych ostatnich znajdują się wyrzutnie rakiet, karabiny plazmowe i działa odłamkowe.

W grach przeznaczonych do zabawy w goglach VR bohaterowie najczęściej poruszają się, skacząc z jednego miejsca na drugie. W Telefrag VR również jest taka możliwość, ale miłośnicy dynamicznej rozgrywki i osoby chcące mieć pełną kontrolę, docenią opcję płynnych ruchów. 

Telefrag VR screen

Telefrag VR oferuje rozgrywkę w trybie jeden na jednego, a gracze wcielają się w kosmicznych gladiatorów. – „Skacz, biegaj oraz strzelaj, teleportując się przez unikatowe areny, będące zaprzeczeniem zasad geometrii. Góra i dół to pojęcia już zapomniane, a śmierć może przyjść z każdej strony. Czas stanąć do walki o chwałę Wiecznego Imperium Rzymskiego” – czytamy w oficjalnym opisie.

Na koniec informacja najważniejsza: w Telefrag VR grać mogą posiadacze gogli PlayStation VR, Oculus Rift i HTC Vive. A to już premierowy zwiastun…

Telefrag VR – trailer premierowy gry:

Źródło: Anshar Studios

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Michał 06
    0
    przygotujcie sobie miski ; )