• benchmark.pl
 • Gry
 • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena – nowe zdjęcia
Gry

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena – nowe zdjęcia

przeczytasz w 1 min.

Atari zaprezentowało wczoraj 4 nowe zdjęcia z tworzonej właśnie kontynuacji  niezwykle ciepło przyjętej produkcji z 2004 roku pod tytułem The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Nowy projekt studia Starbreeze AB - Assault on Dark Athena, o którym mówi się już od ponad roku i który przejęty został przez Atari po restrukturyzacji dokonanej w koncernie Activision Blizzard, ma opowiadać o dalszych przygodach jednego z najbardziej charyzmatycznych przestępców w historii elektronicznej rozrywki. Tym razem jednak przyjdzie mu  zmierzyć  się z załogą statku najemników - Dark Athena, na którym znalazł się zaraz po ucieczce z więzienia Butcher Bay.

Co ciekawe, według wszystkich zapowiedzi nowej odsłony Kronik Riddicka, w grze znajdzie się również zawartość wspomnianej wyżej jej pierwszej części. Nie wiadomo jednak na razie czy Escape from Butcher Bay zostanie dodana do wspomnianej wyżej gry w pierwotnej formie czy też przejdzie lifting graficzny, aby dostosować ją do obecnych standardów.

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena zapewnić ma graczom ponad 10 godzin rozgrywki w kampanii dla pojedynczego gracza i kolejne kilkanaście w trybie wieloosobowym. Gra ma ukazać się wiosną 2009 roku na komputerach PC i konsolach nowej generacji.


 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  0
  "Nie wiadomo jednak na razie czy Escape from Butcher Bay zostanie dodana do wspomnianej wyżej gry w pierwotnej formie czy też przejdzie lifting graficzny, aby dostosować ją do obecnych standardów." - yyy, no skoro na trailerze są sceny z tejże odsłony w nowej grafice to domyślam się że będzie po liftingu... Zresztą na gametrailers.com był wywiad z jednym z autorów i wyraźnie mówił że gra została przepisana od nowa na nowy engine.
  • avatar
   SoundsGreat
   0
   No w końcu!!

   Ileż można czekać??
   • avatar
    Zajdi
    0
    "The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena zapewnić ma graczom ponad 10 godzin rozgrywki w kampanii dla pojedynczego gracza"

    Jak zwykle single player króciutki...
    • avatar
     GunarDAN
     0
     Oj, czekam na tę gierkę. Pierwowzór, że tak go nazwę, jest rewelacyjny. Liczę, że dostanę to samo, tylko, że więcej, ładniej i ciekawiej.