Gry

To będzie dobry rok dla The Elder Scrolls Online

przeczytasz w 1 min.

Już w pierwszej połowie 2016 roku gracze doczekają się dwóch dużych dodatków oraz szeregu większych i mniejszych aktualizacji.

ESO 2016

Gracie w The Elder Scrolls Online? Jeśli tak, to przygotujcie się na szereg nowości. Jeśli nie, to być może dzięki nadchodzącym aktualizacjom będziecie chcieli spróbować. Odpowiedzialne za ten tytuł studio ZeniMax Online podzieliło się planami na najbliższe pół roku.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – a więc aktualna, niewymagająca opłacania abonamentu wersja gry MMORPG – spotyka się z dość mieszanym przyjęciem. Po wprowadzeniu tego tytułu na konsole i zmianach modelu biznesowego na grę zaczęto jednak patrzeć nieco przychylniej (w bazie znalazły się ponoć „miliony nowych graczy”), a nadchodzące pół roku ma sprawić, że tytuł ten zyska nowe życie.

Przede wszystkim w planach jest wypuszczenie dwóch dodatków – Thieves Guild zimą i Dark Brotherhood wiosną. Nie wiemy jednak o dokładnie wprowadzą, poza tytułowymi frakcjami i nowymi historiami. Rozszerzenia zaowocować mają szeregiem nowości w mechanice rozgrywki, które uczynią sieciową odsłonę The Elder Scrolls atrakcyjniejszą, ale szczegółów – brak. 

W najbliższych miesiącach producent zamierza udostępnić także kilka poważnych aktualizacji. Gracze doczekają się obsługi 64-bitowych klientów, lepszego systemu dobierania graczy, poprawy systemu rozwoju postaci, ułatwień w zarządzaniu gildiami, zwiększenia wydajności serwerów oraz zmodyfikowanego systemu skalowania poziomów. 

Źródło: ElderScrollsOnline, gry-online, ZeniMax Online

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  7
  To będzie dobry rok dla ESO jeśli to nie zamkną...
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Jak nie zrobią triala to w dalszym ciągu będą niszową gierką. Jak mam przetestować grę bez kupowania niby? WoW ma tyle ludzi bo miał trial. Każdy mógł sprawdzić, że gra jest spoko.
   • avatar
    starlord
    2
    kto interesuje się TES online skoro nawet nie wchodzi w główny kanon . A gdzie kolejna część całej trylogii TES bo to przesada żeby od tylu lat nie wprowadzić nowej część to brak szacunku dla graczy którzy tylko czekają na coś co znowu podbije ich serca możliwością wczucia się we wspaniałego podróżnika
    i łowcę przygód .Nieładnie bethesda
    ps lubię pisać długie posty
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     A ja się pytam kiedy następca Skyrima ?
     • avatar
      Balrogos
      0
      Co nie zmienia faktu ze gra jest slaba zrobiona pod konsole i nie umywa sie do single plejerek.
      • avatar
       Łukasz9365
       0
       Bardzo mało porywająca gra ;/