Gry na konsole

50% szans na kontynuację The Last of Us

przeczytasz w 1 min.

W ostatnim wywiadzie o szanse na jej powstanie zapytany został Neil Druckmann, człowiek nadzorujący prace nad The Last of Us.

The Last of Us gra kontynuacja

W zgodnej opinii niemal wszystkich, którzy spotkali się z The Last of Us jest to jedna z najlepszych gier zeszłego roku. Nie brakuje też głosów, iż jest to absolutna czołówka na liście najlepszych produkcji, w jakie zagrać można na PlayStation 3. Nie dziwią zatem pytania o to, czy dane będzie nam kiedykolwiek zasiąść do kontynuacji.

Pierwsze konkretniejsze informacje na ten temat pojawiły się już bardzo dawno, bo w sierpniu zeszłego roku. Wtedy to twórcy nieśmiało przebąkiwali o planach związanych z wydaniem nowej części The Last of Us. Pod koniec grudnia pojawiły się z kolei informacje, iż The Last of Us może doczekać się odświeżonej wersji i trafić na PlayStation 4, gdzie również nie narzekałoby zapewne na brak zainteresowania.

Mimo tego cały czas bardziej prawdopodobna wydaje się kontynuacja gry, która i tak trafić powinna na nową konsolę Sony. W ostatnim wywiadzie o szanse na jej powstanie zapytany został Neil Druckmann, człowiek nadzorujący prace nad The Last of Us.

"Jeśli pytacie o sequel ... teraz powiedziałbym, że szanse na to wynoszą 50/50."

Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, iż szala przechyli się na stronę zdecydowanie korzystniejszą dla graczy. W tej chwili możemy cieszyć się "jedynie" dodatkiem do gry. Nasza recenzja Left Behind, bo o nim tu mowa, wypadła bardzo pozytywnie.

Źródło: kotaku

Komentarze

37
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  5
  "Ja to wyrażę tak:
  Albo będzie, albo nie będzie.
  Albo mi się będzie chciało albo nie będzie.
  Albo będę miał na to hajs, czy wszystko przeznaczę na laseczki i wóde.
  Widzi pan, cały czas jest 50%.
  Więc będzie, albo nie będzie"

  Tak pewnie wyglądała wypowiedź tego kogoś.
  • avatar
   Radical
   2
   Naughty Dog to Artyści przez duże A. Nie będą robić dwójki jeśli nie czują że będzie dobra. Oni tam nie trzepią sequala co rok żeby zarobić kase.
   • avatar
    Artik
    2
    Mam nadzieje ze kontynuacja TLoUS ukaże się na PS3 lub lepiej PS4. Nie wierze że Naughty Dog po tak gorąco przyjętym i rewelacyjnym tytule porzuci go. W tym roku nowy Uncharted a w 2015 mam nadzieje nowy TLoUS.
    • avatar
     AndreoKomp
     1
     A jakie szanse, że to ukaże się na PC? ;)
     • avatar
      robgrab
      1
      Chyba wystarczy jedna część i dodatek. Ta gra to prawie arcydzieło, zrobić kolejną część i utrzymać ten poziom będzie bardzo ciężko, szczególnie że po takiej jedynce, ludzie będą pczekiwać jeszcze lepszej kontynuacji. Lepiej niech zrobią coś zupełnie nowego.
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       O proszę. Najpierw konsole to zło, teraz jak konsole mają gry o wiele lepsze od PC to się emulacji zachciewa. Ehh jak mnie rozbrajają dzieci co myślą ze PS4 = PC... za cholerę nie będzie emulacji PS4 na PC
       • avatar
        Lonnger
        0
        Czyli rzucamy kością k100 i parzyste to będzie kontynuacja, a nieparzyste, że nie?
        A może poniżej 50 będzie, a powyżej nie?

        I pytanie najważniejsze! Kto będzie rzucać?;>
        • avatar
         Astar12
         -2
         Cóż mam nadzieję że niebawem kwestia EXLUZIWÓW przestanie istnieć przez emulatory. Konsole zostały wykreowane tylko po to aby było skubać frajerów na grach. Nowa generacja to w sumie pecet choć tandetny. Jedynie PS3 miała na początku przewagę gdy jeszcze PC słabo radziły sobie z wielordzeniowością. Teraz to inna bajka.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Żadne.Na ps4 na pewno wydadzą drugą część.Przecież wiadomo,że hajs się liczy...