Gry na konsole

Spore szanse na The Last of Us na PlayStation 4

przeczytasz w 1 min.

Naughty Dog wypowiada się teraz w zupełnie innym tonie niż kilka miesięcy wcześniej.

The Last of Us gra PlayStation 4

Śmiało zaryzykować można stwierdzenie, że The Last of Us to jedna z najlepszych produkcji tego roku. Bez wątpienia jest to też jeden z najciekawszych tytułów, jakie trafiły na konsolę PlayStation 3. Czy produkcja Naughty Dog zawita również na nową platformę Sony?

Temat ten pojawia się już nie pierwszy raz. Jakiś czas Eric Monacelli w imieniu całego obozu producenta stwierdził, iż nie ma większych szans na to, by The Last of Us zadebiutowało na PlayStation 4. Wielu graczy porzuciło już zatem wszelkie nadzieje, ale okazuje się, że być może przyszłość przyniesie dużo bardziej optymistyczne zakończenie tej historii.

Jeden z graczy ponownie zadał pytanie o możliwość pojawienia się The Last of Us na PlayStation 4. Okazuje się, że Naughty Dog wypowiada się teraz w zupełnie innym tonie. Chociaż nic nie zostało potwierdzone, to wypowiedzi nie są już jednoznaczne i wydaje się, że twórcy zostawiają sobie otwartą furtkę.

"Dopiero co doprowadziliśmy do tego, że nasz silnik działa na PS4, co wykorzystujemy przy pracach nad następnym projektem z serii Uncharted. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. :)"

Mamy tutaj właścicieli PlayStation 4? Chcielibyście zobaczyć przygody Joela i Ellie na swojej konsoli?

Źródło: gamespot, usgamer

Komentarze

25
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sakret
  7
  Grałbym na PC
  • avatar
   kcpr11
   1
   PS4 jeszcze nie mam ale jakby było The Last of Us na czwórkę to bym kupł.
   • avatar
    malyperelka
    1
    Aha!!
    W końcu się pojawiło . Zaznaczam iż wcześniej byłem zalogowany i nie używałem wulgaryzmów , jedynie wyrażałem niechęć do TLoU
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     W ogóle się nie opłaca kupować! Teraz będą same odgrzewane kotlety, typu kolejne części Asasynów, Uncherted, Call Of Duty itd, a nowych serii będzie znacznie mniej niż w mijającej generacji! No i będzie więcej gier trafiać na PC, ze względu na pecetowe części w konsolach. Może nawet będzie emulator PS4 i XboxOne.
     • avatar
      Konto usunięte
      -2
      ps4 będzie się opłacało kupować dopiero w 2015 i najlepiej jak wypuszczą nową wersję bo ta ma mnóstwo wad a wyglądem wcale nie powala xbox one.
      • avatar
       malyperelka
       -3
       czy ja mogę kur.. komentować?
       Czy muszę logować się za każdym razem do pojeba...go serwisu zwanego benchmark po napisaniu komentarza ?
       Czy już cenzura zżarła do krzty rozumy tam panujących ?
       Proszę o wykluczenie mnie z członków zarejestrowanych w/w serwisu bo zamiaruję ignorować tą stronę przez jej głupawe postępowanie i politykę konsumencką .