Gry komputerowe

Cyberpunkowa przygodówka o szczęściu - The Red Strings Club

przeczytasz w 1 min.

The Red Strings Club to przygodówka w cyberpunkowym klimacie, która fabularnie jest mocnym thrillerem. Gra stworzona przez studio Deconstructeam jest już oficjalnie dostępna w dystrybucji cyfrowej – na Steamie, GOG-u i Humble Store.

Firma Supercontinent Ltd. planuje udostępnienie ludzkości systemu Social Psyche Welfare, który raz na zawsze wyeliminuje depresję, agresję i strach. Pojawiają się jednak głosy, że jest to raczej narzędzie do prania mózgu, które stanowi ogromne zagrożenie dla sporej części mieszkańców naszej planety. Tak pokrótce przedstawia się historia, która jest opowiedziana w grze The Red Strings Club dostępnej już w cyfrowej dystrybucji.

Gra stworzona przez niezależne hiszpańskie studio Deconstructeam pozwoli nam przejąć kontrolę na dwójką bohaterów, których zadaniem jest odkrycie, ujawnienie i zniweczenie tajnych planów „najbardziej altruistycznej firmy na świecie”. Jak tłumaczy wydawca, którym jest Devoler Digital, „mechanika rozgrywki stawia duży nacisk na garncarstwo cybernetyczne, mieszanie drinków oraz podszywanie się pod innych ludzi przez telefon”.

Na koniec informacja dla zainteresowanych. Ta cyberpunkowa przygodówka w stylistyce retro jest do 30 stycznia dostępna w cenie obniżonej o 15 proc., co oznacza, że kosztuje niespełna 46 złotych. Tymczasem zostawiamy was z premierowym zwiastunem gry The Red Strings Club...

The Red Strings Club – premierowy zwiastun gry

Źródło: Devolver Digital

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    dariozpata
    -4
    Nie lubię tej brzydkiej pikselowatej grafiki więc nie kupię tej gry na moje PS4 Pro bo procesor w PS4 Pro, karta graficzna i 8GB Ram będą się tylko nudzić aby tą grę wyświetlić! Jakby zastosowali np silnik Unreal Engine 4 wyświetlajacy ostrą jak żyleta grafikę to wtedy po dobrych recenzjach mógłbym tą grę kupić!
    Chmielarz pokazał w Zaginięcie Ethana Cartera że można zrobić grę przygodową z rewelacyjna oprawa graficzną i oczekuję od innych twórców że będą robić takie gry w realistycznej grafice!