Gry komputerowe

The Sims 4: Psy i koty - dodatek już dostępny

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Dodatek Psy i koty do gry The Sims 4 jest już oficjalnie dostępny - pierwsze recenzje sugerują, że warto zdecydować się na jego zakup.

Aż trzy lata musieliśmy czekać, by w The Sims 4 pojawili się czworonożni domownicy. Dziś wreszcie jednak zadebiutował dodatek Psy i koty, a pierwsze recenzje pokazują, że warto było czekać.

The Sims 4: Psy i koty – co wprowadza ten dodatek?

Tak jak sugeruje to tytuł, Psy i koty to rozszerzenie, które wprowadza do gry narzędzie umożliwiające tworzenie własnych czworonogów – tak jak tworzy się „ludzkich” Simów. Można więc wybrać rasę, następnie zmodyfikować wygląd zwierzaka, by wreszcie określić jego charakter i osobowość. Zwieńczeniem procesu jest natomiast wybranie dla niego stroju i akcesoriów.

Z tak stworzonym psem lub kotem będzie można również zbudować więź. Przede wszystkim trzeba będzie opiekować się zwierzakiem, ale zabawa i tresura również wchodzą w grę. Przy okazji rozszerzenie dodaje nową ścieżkę kariery: weterynarz oraz nową lokalizację dla miłośników czworonogów: nadmorską Brindleton Bay.

Dziś sklepowa premiera The Sims 4: Psy i koty

Od dłuższego czasu trwała przedsprzedaż dodatku, ale dzisiaj wreszcie można udać się do sklepu i wrócić z własnym egzemplarzem, by zaraz po instalacji móc rozpocząć zabawę. Można go też naturalnie kupić przez Internet.

Dodajmy w tym miejscu, że rozszerzenie Psy i koty dostępne jest wyłącznie na PC i do działania wymaga podstawowej wersji gry The Sims 4 (wraz z wszystkimi aktualizacjami). 

Warto kupić Psy i koty? Jakie są opinie?

The Sims 4 to kawał udanego symulatora życia. Dotychczasowe dodatki również zasługiwały na to, by oceniać je pozytywnie i nic nie wskazuje na to, by w przypadku Psów i kotów miało być inaczej. Pierwsze recenzje są zresztą pełne „pozytywów”. Twinfinite ocenia rozszerzenie jako „jedno z najlepszych do The Sims 4”, recenzentka Sims Online przyznaje, że dodatek zrobił na niej bardzo dobre wrażenie , a Platinum Simmers wprost informuje, że „warto”. 

Źródło: Metacritic, EA

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Mam pytanie do autora, recenzja już powstaje? ;)
  5
 • avatar
  Damian_jo
  Jeszcze tylko The Sims 4: Gwiazda i The Sims 4: Czary Mary i biera. Jak dla mnie - nic nie przebije pełnego pakietu The Sims (1) - Balanga, Randka, Wakacje, Czary Mary, Gwiazda i Zwierzaki ;)
  1
 • avatar
  stach122
  The Sims 4 - doimy cie z kasy
  Takiego dodatku brakuje
 • avatar
  Fiona
  EA przechytrzyła z ta grą.
  Sims 3 były rewelacyjne - dla zwolenników gatunku. Sims 4 to klapa - finansowa.

  Czyli jest granica bólu za którą gracze mówią - basta...