Gry komputerowe

This War of Mine z dużą aktualizacją i imponującymi statystykami

przeczytasz w 1 min.

Chociaż gracze nie skarżyli się tutaj na jakiekolwiek błędy czy braki, ale mimo tego producent postanowił jeszcze trochę podrasować swoje dzieło.

This War of Mine gra

11 bit Sudios przygotowało graczom bardzo miłą niespodziankę w postaci This War of Mine. Z pozoru mała i prosta pod względem mechaniki rozgrywki produkcja okazała się propozycją niezwykle oryginalną i bardzo wciągającą. Nic dziwnego, że ponownie możemy o niej usłyszeć.

Chociaż gracze nie skarżyli się tutaj na jakiekolwiek błędy czy braki, ale mimo tego producent postanowił jeszcze trochę podrasować swoje dzieło. Tym sposobem opublikowano aktualizację 1.1, która przynosi nieco nowości.

Od teraz cieszyć można się dodatkową stacją radiową - Vysena, w której usłyszymy polską grupę Cool Kids of Death. Dodatkowo poprawiono też nieco wygląd lokacji oraz animacje postaci. Łatka eliminuje również kilka drobnych bugów i tym samym jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność This War of Mine.

Wszystkie zmiany zapowiedziane zostały zresztą za pośrednictwem krótkiego zwiastuna, który prezentujemy poniżej.


11 bit Sudios przygotowało również ciekawą infografikę, która zdradza wybrane statystyki dotyczące This War of Mine. To, że gra zarobiła na siebie w dwa dni wiedzieliśmy wcześniej. Teraz sprawdzić możemy między innymi to, w jakich krajach gra cieszy się największym zainteresowaniem, a także ile lat liczy sobie przeciętnie gracz sięgający pod This War of Mine. Na tym jednak nie koniec. Więcej interesujących faktów związanych z grą polskiego studia znajdziecie poniżej.

This War of Mine gra statystyki

Źródło: 11bitstudios, blog.cheatbook, loadthegame

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  phillosoff
  43
  To co robią polscy twórcy gier pokazuje, że można mieć zdrowe podejście do branży. DLC i ulepszenia mogą być darmowe, gry mogą nie posiadać DRM, można nawet na torrenty wrzucać kody do gry, a gry się i tak sprzedadzą jak świeże bułeczki. Bo jakość sprzedaje się sama. Nie trzeba agresywnej reklamy.
  • avatar
   vegasnight9
   3
   To jedna z tych gier które na pewno kupię.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ale, z twojej wypowiedzi wynika jakby polscy twórcy sprzedawali gry tylko u nas, a przecież tak nie jest co widać na infografice, wiec oni też muszą wydać pieniądze na marketing, a przez to ze chodzi o marketing zagraniczny to znaczy ze musza wydać taka sama ilość pieniędzy (przy okazji this war of mine twórcy sprytnie to obeszli bo przez ciekawa tematykę wszystkie serwisy zagraniczne coś pozytywnego napisały). A to ze mamy dwa studia to tez nie prawda bo mamy Techland z dying light, cdp red z wieskiem, ci games z mnóstwem gier aa i dobrym lords of the fallen, 11bit studio z anomaly(za granicą dość rozpoznawalne) i kilka firm od indyków oraz studia za graniczne w Polsce jak Epic games polska