Technologie i Firma

„Pancerne” aktówki i futerały na MacBooki - Thule Gauntlet

przeczytasz w 1 min.

Pracujesz mobilnie i potrzebujesz solidnej ochrony dla swojego MacBooka? W takim razie zainteresować mogą cię futerały i aktówki spod znaku Thule Gauntlet.

Skorupowa obudowa formowana wtryskowo, wzmocnione narożniki i wewnętrzna wyściółka zapewniają odpowiednią ochronę MacBooka ze szczególnym uwzględnieniem jego newralgicznych elementów. To właśnie największy atut futerałów i aktówek z rodziny Thule Gauntlet na liście podanej przez producenta.

Nie bez znaczenia jest też to, że każdy futerał i każda aktówka z tej serii pozwala na korzystanie z MacBooka bez konieczności wyjmowania go z etui. Dzięki temu na przykład praca w pociągu nie powinna stanowić żadnego kłopotu, a to właśnie z myślą o osobach korzystających z laptopów „w terenie” projektowane były te akcesoria. 

Thule Gauntlet futerał

Aktówki od niskoprofilowych futerałów różnią się tym, że mają paski do noszenia na ramieniu, a oprócz miejsca na laptopa, w ich wnętrzu znajduje się również kieszeń, pozwalająca na bezpieczne przenoszenie dokumentów albo innych akcesoriów, takich jak przewody, przejściówki, zasilacz, myszka, dysk zewnętrzny czy power bank. 

Thule Gauntlet aktówka

Łącznie 5 takich produktów składa się na rodzinę Thule Gauntlet – aktówka przystosowana do 13-calowego MacBooka Pro/MacBooka Air i 15-calowego MacBooka Pro oraz futerał na 12-, 13- i 15-calowego MacBooka. Ceny rozpoczynają się od 215 złotych, a do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: czarna, niebieska i bordowa. 

Źródło: Thule

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!